Geniş SSD Seviye Listesi V2

Hocam Patriot Burst için "Kötü kontrolcü" denilmiş. Bu ne gibi bir sorun yaratır?
Phison S11 ahım şahım bir kontrolcü değil. Öyle idare eder bir kontrolcü. DRAM desteği yok. Tek çekirdek ve iki kanallı bir kontrolcü. Yine de 32 MB SDRAM ile kurtarıyor biraz DRAM açığını. Diğer giriş seviyesi kontrolcü SM2258XT kağıt üstünde daha iyi görünse de yazılımı Phison S11'e göre kat kat kötü ve SDRAM bile yok.

Arkadaşlar sıralı okuma-yazma hızlarını belirtmişsiniz ancak çoğu modelde farklı kapasitelerde bu değişkenlik gösteriyor, onu da belirtmiş olayım. Güzel bir liste olmuş, tebrik ederim.
Onları hocam açıklama kısmına ekleyebiliriz. Ironwolf 110 için ekledim hatta. Hangi modeller olduğunu belirtirseniz seviniriz. :) Onun dışında teşekkür ederiz. :)

Arkadaşlar sıralı okuma-yazma hızlarını belirtmişsiniz ancak çoğu modelde farklı kapasitelerde bu değişkenlik gösteriyor, onu da belirtmiş olayım. Güzel bir liste olmuş, tebrik ederim.
Hocam, ana konuda belirtmiştim aslında. Tüm SSD'lerin en yüksek depolamaya sahip modelinin okuma yazma hızı baz alındı.

Onları hocam açıklama kısmına ekleyebiliriz. Ironwolf 110 için ekledim hatta. Hangi modeller olduğunu belirtirseniz seviniriz. :) Onun dışında teşekkür ederiz. :)
Şurada bazıları tablo şeklinde mevcut, ekleyebilirsiniz:
@Melissa.

Geri
Yukarı