Çözüldü Gentoo DM ekranına atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thegears

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bir merakla Gentoo başlamak istedim ama normal Gentoo'yu kurmak zor olduğunu bildiğimden calculate Linux kurdum ve i3 indirdim. DM'den i3 seçip giriş yaptığımda siyah ekran olup geri DM ekranına atıyor. Nasıl çözerim?

Merhaba, bir merakla Gentoo başlamak istedim ama normal Gentoo'yu kurmak zor olduğunu bildiğimden calculate Linux kurdum ve i3 indirdim. DM'den i3 seçip giriş yaptığımda siyah ekran olup geri DM ekranına atıyor. Nasıl çözerim?
@gen2 bakabilir misiniz

Son düzenleme:
Çözüm
Istersen sistemi startx ile baslatmaya calis da bir hata ciktisi veriyorsa ona gore hareket edersin. Açıkçası benim window Manager'lar ile ilgili pek deneyimim yok.

Startx ile nasıl başlatacağım?

Istersen sistemi startx ile baslatmaya calis da bir hata ciktisi veriyorsa ona gore hareket edersin. Açıkçası benim window Manager'lar ile ilgili pek deneyimim yok.

Çözdüm güncelledim düzeldi. Teşekkürler.

@gen2 bakabilir misiniz
Istersen sistemi startx ile baslatmaya calis da bir hata ciktisi veriyorsa ona gore hareket edersin. Acikcasi benim window managerlar ile ilgili pek deneyimim yok.

Startx ile nasıl başlatacağım?

Çözdüm güncelledim düzeldi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı