Gerçek Hayatta Olmasını İstediğiniz Bilim-Kurgu Ürünü Cihazlar

Portal gun gerçek olursa hiç yakalanmayan hırsızlar türer etrafta.
Portal gun icat edilirse onun da çözümü kesin bulunur hocam kuşkunuz olmasın. Portal gun uzayı büküp solucan deliği oluşturma üzerine kurulu bir cihaz olduğu için engellenirdi vs.

Son düzenleme:
Geleceği görmeyi çok isterdim, en çok da 1-2 sene sonrasını görmeyi çok isterdim...
Bence geleceği bilerek yaşamaktansa bilmemek daha iyi. Belki ileride büyük bir kaza geçirirsiniz ve felç kalırsınız ama bunu bildiğiniz için her anı zihninizde o anı yaşayacağınla geçireceksin. Kötü olurdu yani.

Bence geleceği bilerek yaşamaktansa bilmemek daha iyi. Belki ileride büyük bir kaza geçirirsiniz ve felç kalırsınız ama bunu bildiğiniz için her anı zihninizde o anı yaşayacağınla geçireceksin. Kötü olurdu bence.
Ben pek heyecan ve umutla bakmıyorum sanırım, öyle bir şey olsa büyük ihtimalle o güne kadar 1-2 ufak amacımı yapardım. Başka da birşey yapmazdım, o olayın gerçekleşmesini beklerdim. Arada maNga falan dinlerdim ya da Linkin Park.

Back to the Future'daki DeLorean
Aynısını söylemek için konuya tıkladım. 😆
554264.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı