SpaceX kurgu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aldich

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde Youtube'da pek fazla takılmam, müzik dinlemek dışında. Ana sayfada şöyle bir video gördüm, izledim ve biraz şüphe uyandırdı, aklımdaki binlerce düşünce de gündeme geldi benim için. Tüm bu uzay konuları sahtelik içeriyor olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kurgu, ben, siz, bu site, bu ülkedeki sorunlar, dünya, evren, SpaceX ve NASA da dahil olmak üzere her şey bir kurgudan ibaret.

Biz aslında Matrix filmiyiz.

Çarpıtma ve çamur atma amaçlı bir video olduğunu düşünüyorum. Bazıları insanlığın 1969 yılında Ay'a ayak bastığına inanmıyor hala, ne yapalım, kendi haline bırakalım.

Şahsen söyledikleri mantıklı geldi, eğer gösterdikleri gerçekten doğruysa. Bunları açıklayabilecek birini bekliyoruz. [emoji4]
İp konusunu anladık, çünkü yer çekimsiz ortamda iplerle gezmeleri normal.
Artı sıcaklıktan dolayı baloncuklar oluşmuş olabilir, yani roketin bıraktıkları da olabilir.

Ben de kurgu olduğunu düşünenlerden biriyim.

Baloncukların sebebi basınç farkı veya kapsülde sıkışan uzaya dağılması sonucu olabilir ama okyanusta olması teorik olarak imkansiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu izliyorsun kendince değerlendiriyorsun ve bitiyor. Uzatmayın SpaceX ile alakalı kurgu diyen insanların videolarını kendi videosuna koymuş ve ne düşündüğünüzü sormuş. Ama bazıları hala anlamamakta ısrar edip. Adama sövüyorlar yazık ne diyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı