Gereksiz mesaj hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
21
Geçen hafta bir alakasız soru sorulan konuya "Neden sordun bunu şimdi ne alaka" gibi bir mesaj yazdığım için 1 hafta ban atıldı. Mesaj uçtuğu için konuyu atamıyorum ama konunu adı "Kaç tane takip ettiğiniz konu var?" gibi bir şeydi. Ardından dün şöyle bir konu gördüm: Magnum Beyaz dondurmayı böyle yiyorum - Technopat Sosyal

Bu kişiye de gereksiz konu'dan 1 hafta ban atıldı mı? Çünkü açtığı konu hiç kimseyi ilgilendirmiyor. Eğer atıyorsanız tamam adaletli diyeceğim ama konu hala durduğuna göre modlar hiç denetlenmeden kafasına göre istediği kişiye uzunca bir süre ban atıyor.

Kullanıcı konu açmış ve takip ettiğiniz konu sayısını sormuş. Siz ise bu şekilde bir mesaj yazmışsınız:

Bu tarz konuları ne diye açıyorsunuz? Yani ne yapacaksınız milletin takip ettiği konuları?

Konu bütünlüğüne hiçbir katkı sağlamıyor ve gereksiz bir mesaj. Uyarıda bir problem yok, gelelim süresine. Gereksiz mesaj uyarılarınızın sayısı bir hayli fazla ve uyarı da uyarı tablosu göz önünde bulundurularak verilmiş.

Modlar hiç denetlenmeden kafasına göre istediği kişiye uzunca bir süre ban atıyor.
İftira atmadan önce uyarı tablosuna bir göz atın. Ayrıca tablodan sonra 56. kurala da bakmanızı öneriyorum.

Uyarı tablosu ve kurallar: Technopat Sosyal Kuralları - Technopat Sosyal

Ardından dün şöyle bir konu gördüm: Magnum Beyaz dondurmayı böyle yiyorum - Technopat Sosyal

Bu kişiye de gereksiz konudan 1 hafta ban atıldı mı? Çünkü açtığı konu hiç kimseyi ilgilendirmiyor. istediği kişiye uzunca bir süre ban atıyor.
Gereksiz konu adı altında bir uyarımız bulunmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı