Geri geri giden araç bana çarptı, suçlu kim?

Evenaarr

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşletim Sistemi: Windows 11
İşlemci: Ryzen 5 5600 (3.5 ghz)
Anakart: ASUS ROG B-350f Gaming
Ekran Kartı:MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB
Bellek:Corsair Vengeance Led (W) 8X2 DUO CH. (16 GB 3200 mhz)
PSU:Cooler Master MWE [Full Modular] V2 850W 80 Plus Gold
Meslek
Colorist
Merhaba arkadaşlar, bugün aracımla bir sokağa. Girdiğim sokak ters yönmüş, herhangi bir levha yok sadece karo taşlardan ok benzeri bir simge yapmışlar. O sırada önümde benimle aynı yönde (ters yönde) giden bir araç daha vardı. Bu araç ilerlerken önüne minibüs çıktı ve durdu bunu görünce ben de durdum ve aramızda 2-3 metre mesafe vardı. Daha sonra bu araç geri vitese takıp, benim aracıma çarptı. Tutanak tuttuk ters yönde olduğumu bilmediğimi söyledim tutanakta çünkü bir levha vs. bir şey yok. Sonuç olarak kusurlu olan kim olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bugün aracımla bir sokağa. Girdiğim sokak ters yönmüş, herhangi bir levha yok sadece karo taşlardan ok benzeri bir simge yapmışlar. O sırada önümde benimle aynı yönde (ters yönde) giden bir araç daha vardı. Bu araç ilerlerken önüne minibüs çıktı ve durdu bunu görünce ben de durdum ve aramızda 2-3 metre mesafe vardı. Daha sonra bu araç geri vitese takıp, benim aracıma çarptı. Tutanak tuttuk ters yönde olduğumu bilmediğimi söyledim tutanakta çünkü bir levha vs. bir şey yok. Sonuç olarak kusurlu olan kim olur?
Maalesef haksız gibi geldiniz (istemeyerek yapsanız bile)

Maalesef haksız gibi geldiniz (istemeyerek yapsanız bile)

Nasıl haksız olurum, ben durduğum anda geri vitese takıp gelip bana çarptı.

Geri gelmesi gerekirdi.
adam durdu bende durdum geri ışığını yaktı ve tam gazla üzerime geldi, 1 saniye içinde geri takıp geri mi gelmem lazım. :) Konuyu yanlış okudunuz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı