GET sistemi olmadan şehir dışından alışveriş yapmak

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PS3 alacağım, GET sistemi olmadan şehir dışından ürün almak mantıklı mı? Parayı ilk göndermem sorun teşkil eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben çok ürün sattım GET tarzı olmadan. Bütün alışverişlerimde önce hesabıma aldım ödemeyi. Hiçbirinde de ürünü geciktirmeden tertemiz haliyle gönderdim. Ama herkes bir değil, mümkün oldukça yani imkan oldukça GET ile alışveriş yapmak lazım. PS3 eski bir cihaz ve nasıl problemleri olduğunu bilemezsin.

GET olmadan bana pek mantıklı gelmiyor, mümkünse yaşadığım şehirde satılan ürünleri takip edip elden alıyorum.
Tabi satış yapanlara da hak vermek lazım GET sadece müşteriyi koruyan bir sistem.

Hiç belli olmaz, genelleme yapmak zordur. Ben 400 liraya canon lens almıştım, adam kargo şubesindeyken video falan çekmişti parayı gönderdim 3 gün sonra bana gelen pakette alakasız bi nikon lensi vardı. aradık ettik ama ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. ha o nikon lensi 500 e sattım daha sonra orası ayrı :D

Bazı kötü niyetli insanlar ürünü GET ile aldıktan sonra çeşitli bahaneler ile ürünü satıcıya geri gönderiyor, ancak kargo paketinden ürün yerine kola vb çıkıyor. Bu kötü niyetli insanlar hem paralarını geri alıyor hem ürünü, satıcı mağdur oluyor.

Bazı kötü niyetli insanlar ürünü GET ile aldıktan sonra çeşitli bahaneler ile ürünü satıcıya geri gönderiyor, ancak kargo paketinden ürün yerine kola vb çıkıyor. Bu kötü niyetli insanlar hem paralarını geri alıyor hem ürünü, satıcı mağdur oluyor.

Anladım :D. İnşallah kabul ederler GET sistemini.

Yeni konular

Geri
Yukarı