Getir üzerinden iptal edilen siparişin ücreti iade edilmeyecek denildi

emircortex

Centipat
Daha fazla  
Getirden yemek siparişi verdim, ancak adresim ve konumun olmasına rağmen iptal edilmiş. Tekrar siparişimi istemek için müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde ise tarafıma ulaşılamamasından dolayı müşteri kaynaklı sorundan dolayı iptal edildiğini, siparişin tekrar gelmeyeceği ve ücret iadesinin yapılmayacağını belirttiler. Sonradan dükkana gittim getir geri yatırır dediler hangisinie inanayayım şimdi ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Getirden yemek siparişi verdim, ancak adresim ve konumun olmasına rağmen iptal edilmiş. Tekrar siparişimi istemek için müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde ise tarafıma ulaşılamamasından dolayı müşteri kaynaklı sorundan dolayı iptal edildiğini, siparişin tekrar gelmeyeceği ve ücret iadesinin yapılmayacağını belirttiler. Sonradan dükkana gittim getir geri yatırır dediler hangisinie inanayayım şimdi ben?
Ben de freelance kuryelik yapıyorum ve bu tarz konularda genellikle işletme haklı. Adres eksik/yanlış olur, binaya giriş sıkıntılı olur vs. ve ilk iş olarak müşteriye mesaj veya arama yolu ile ulaşmaya çalışırız ama ne hikmetse de o telefona bakılmaz. Biz de müşteri hizmetlerine bağlanırız. Onlar da ulaşamazsa o sipariş müşteri nedenli iptal olur. Ücret kısmı ise firmadan firmaya değişiklik gösterir.
Ücret iadesi için aracı firma yerine lokantaya gitmeniz ise çok daha büyük bir hata. lokanta sadece yemeği hazırlar ve kureye verir, onun dışında hiçbir mesuliyeti bulunmuyor.

Geri
Yukarı