Gezi Parkın canlı izlemek isteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Saat 7'de Marmaris merkezde de eylem var. Sabah 1'de olmuştu şimdi akşam olacak. Hadi bakalım ben de gidicem fotoğrafları sizlerle paylaşırım.

OLay bitti Gezi açıldı diyorlar. Artık büyütmeden dağılma vakti bencede. Herkes yeteri kadar zulme uğradı. Polisten nefret ettirdiler. Neyin hırsı bu anlamıyorum? Psikolojisi bozuk manyak adamları almışlar teşkilata. Adamın tek ihtiyacı ''Vurun beline!'' talimatı. Adam dünden hazır. Kadın,erkek,çocuk farketmeden savurmuşlar. Kocaman harflerle doğrudan insanlara ateşlemeyiniz yazan bibergazı kapsüllerini 2M mesafeden kadının kafasına sıkıyor adam. Niye bu öfke? Sonra ayyaş kafalarımızla biz faşist oluyoruz. Ama doğru siz sadece yaya geçidini genişletecektiniz.

Yediremiyor böyle kendisine karşı çıkılmasına. Belli bununda ciddi kafa problemleri var.

Marmaris'de çok iyiydi arkadaşlar. Bi ara arkadaşları ararken birisi gelip kulağıma "akp binasına saldıracağız arka tarafa gel" nidasını bıraktı. Bunun ardından bir kaç kişiye daha söyledi. Saf salak karışımı bi arkadaşım da bunu Twitter'a yazdı. Twitter'da bizim bi arkadaş var buranın akp'nin başında gelen bi adamın oğlu, bunu dövmeye geldi eli boş döndü çünkü bulamadı. Ama adamlar niyetli ben evdeyim hala devam ediyor adamlar. Umarım amaçlarına ulaşırlar. Bu arada bu arkadaş geldiği zaman çevik kuvvet timi de anında olay yerine fırladı ve binanın çevresini kuşattı.

Gebze'de Mustafa Paşa Camii'nin yakınlarında CHP gösteri yaparken 5 dakika aşağısında BDP ve Emek Partisi gösteri yaptı. Fırsattan istifade onlar da...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı