Gezi Parkın canlı izlemek isteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen niye pkk savunuyorsun bu ayrı bir konu burada yazamadıkları mı anlıyorsun sen. :)
Ben iki tane zamazingo için savunma yapmam pkk denilen *t sürülerinin ne b*k olduğu belli ve yardım ve yataklık eden musluk hırsızlarınında. Nerede musluk hırsızı orada düzensizlik karmaşa adamlar POLİSE, ASKERE kin besliyor bu eylemde buna vesile oldu işte.

PKK Üzerinden haklı çıkmaya çalışan ergen. Nerede PKK bayrağı açıldı fotoğraf yolla bakalım. Ya da nerede PKK sloganı atıldı. Ya da nereden çıkardın bu sonucu ? Oturup salladığın belli. PKK pkkk. Anca konuşursen sen. Kendi kafandan kurduklarınla sana iyi eğlenceler.

580206_658457134180986_831396377_n.jpg

O değilde fareler gemiyi terk ediyor. Alın size G*T KORKUSU.;
Salih Memecan bile sizi sattı. Artık SUSUN !

Şimdi Oda pkklıydı dersiniz :D

Facebook ve Twitter aynı anda çöküyor işe bak sen :)

Sırrı Süreyya Önder öncelikle o. Hangi Terorist ormanı yakmış uydur sen anca.

Tayyoş dediğin adam Tayyip Erdoğan. Adını düzgün kullan. PKK bayrağını kim açmış ? Oraya katılanlara çağrı yapıldı siyasi amlem getirmeyin diye hayla zihniyetiniz terörde kalmış sizin kaç yüz yıl geriden geleceksiniz osmanlı bitti. ordunun hükmettiği günler bitti. Her şeyi teröristler yaptı günüde bitti.
Polis ne mi yapmış ? Kardeş polisin 2 seçimi vardı. Amirin sana dağıt der. Biber gazı sık der. Düzgünce sıkarsın uyarırsın hainlik yapmadan dağıtmaya çalışırsın. Bu bir tercihdir.
Diğer bir tercih varki lazeri açıp göstericinin tam kafasına, gözüne yada diğer hassas noktalara hedef almak yada ilk önce gelin bir şey yapmayacağız deyip gelince kafasına kafasına biber gazını sıkmak var. Buda bir tercihtir. Polis neyi tercih etti ? Belli görüyoruz. kafasından gözünden yaralananlar var.
PKK'nın bayrağı yok artık kafanıza sokun hayla her şeyi PKK'ya atıyorsunuz. Amacınız ne gerçeği görememek mi ? Evet PKK düzenledi o eylemi zaten bazıları sütten çıkmış ak kaşık.

Polis oturup kitap okuyan göstericilere biber gazı sıkmaz demiş biri. Alın video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O değilde siz nasıl bir insanlarsınız. PKK , PKK falan nereye kadar ? MHP bitti arkadaşlar terör üzerinden siyaset yürütmek bitti. Artık sizde otu b*ku teröre atmayı bırakın.
Bitti lan terör anlasanıza ? Polise güven bitti. AKP bitti. Terör üzerinden siyaset yürütmek kalleşlik haline geldi.
PKK diyorlar bazıları nerede pkk söyleyin bakalım.
Ne kadar zeki insanlarsınız :)

Yanlış mı gördüm yoksa birisi " hangi terörist orman yakmış " mı dedi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dedim kardeş. Konuş yada sus koca mesajı alaya alıp gitmek kolaydır. Tek tek cevap ver. Benim yaptığım gibi. Varsada göster bizde öğrenmiş olalım.

Tabi dağın başına kamera kurmuşlar, teröristler gelip yakarken çekelim diye. Bide onu youtube'ye atmışlar. Bende sana göstereyim.
Gelmiş teröristleri savunuyorsun rezil herif. Gün gibi biliniyor ormanları yaktıkları. Petrol boru hatlarına saldıran dedem mi ? Konuş yada sus falan diye laf yapma bana. Sen zaten anca laf yaparsın.
Bu zamana kadar öğrenememişsen bundan sonra zaten öğrenemezsin. Odun gelmiş odun gideceksin.

Senin karşında susacak değiliz TÜRKİYE'ye laf atacaksın bende susacağım ha susulacak zamanda var konuşuyorsak pkk *ilerini ve yandaşlarını adam yerine koyduğumuz için değil.
Televizyonda geçen yılki 1 Mayıs kutlamalarında meydanda bir heykel var hani ATATÜRK heykeli bilmem belki ismini bilmezsiniz pkklılar o heykele pkk bayrağı astıklarını televizyondan gördüm kürt düğünlerine git gene görürsün ppklıların bayrak dediği çaput işte o açılan bez. :)

Cami meselesine gelelim yakında eylemciler o Cami'de Namaz kılarlar maksat masumiyetin resmi ve yakında sosyal medyada yer alır. :)

Polis durduk yere parkta durağan şekilde kitap okuyarak eylem yapanlara biber gazı sıkmaz.

Polis: Aaaa kitap okuyorlar hadi gidip biber gazı sıkalım. Buff buff buff nihahaha bu mu yani?

Son bu soruna cevap verip konuyu kapatıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen öyle. "Nihaha, biber gazı sıkmak çok eğlenceli" modunda biber gazı sıkıyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı