GFN GAME+ Fiyat Rezilliği

Lockheed

Hectopat
Makaleler
19
Konuyu açsam mı açmasam diye düşünüyorum cidden. Rezil bir fiyat. Ticari açıdan bakınca da rezil bir fiyat. 30 liraya koyup 4 katı kişinin satın almasını sağlayıp kat kat fazla kar edebilirlerdi.
Onu bunu geçtim 10 liralık bir oyunu alırken düşünen, PC'si kötü olan bir kesime satıyorlar bunu. Satamıyorlar daha doğrusu.
Fiyatı görünce ellerim titredi.
75 lirayı nasıl versin insanlar? İnternet fiyatları uçmuş gitmiş, bir de buna mı para ödeyecekler?
Bulut oyunculuk durumu olmayanların umuduydu, sayın Turkcell onu da yıktı.

Kim karar verdi çok merak ediyorum. Yerel fiyatlandırma beklerken yerel zam bulduk...

Son düzenleme:
Yeterli sunucuları bulunmuyor olabilir. Bu yüzden de daha az kişinin alması sebebiyle böyle bir fiyat belirlemiş olabilirler. İleride daha da ucuzlayacaktır eminim ama ne kadar ileride bilmiyorum.

Kaliteli bir şekilde kullanmak için ortalama 100TL'ye internet almanız gerekiyor. Aylık 175TL diyebiliriz yani.

Buna aylık 75TL para vereceğine gidip bilgisayar alsalar daha kardalar.

Asıl saçma olan oyunu satın almanız gerekmesi. Adamın kaldıracak PC'si yok ama NVIDIA Paşam bir de oyunu almasını istiyor. Üstüne aylık üyelik fiyatı bir de. Ya aylık fiyat düşmeli ya da oyunu satın alma olayı kalkmalı.

Zaten rekabetçi oyunlar oynamak imkansız o yüzden kullanacaklar da EU sunucularını kullanmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı