Sürprizbozan Ghost abartılan bir oyun karakteri mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ostap Bender

Centipat
Call of Duty Modern Warfare 2'de karşımıza çıkan ve duygusal bir şekilde ölen ghost karakteri abartılan bir karakter mi yoksa çok iyi bir karakter mi? Karakteri kötülemiyorum bu arada, bende severim kendisini ama sanki çok fazla insan bu karakteri abartıyormuş gibi geliyor bana? Ghost'u özel kılan nedir sizce?

unnamed.jpg

Yaa, ben bu karakteri ilk defa duyuyorum. Bu konuyu görmesem, kurgusal bir karakter olduğunu bile anlamayacaktım.
Call of Duty Modern Warfare 2 oyununun karakterlerinden biri hocam. İnsanlar yıllar boyu bu karakteri hep ön plana çıkardı, en iyi oyun karakterleri arasına soktu, ölümünden bahsettiler ve yapımcı şirkette bu karakteri her CoD oyununa yerleştirdi ve ismine özel bir oyun çıkardı. (Tabi bu karakterle alakası olmayan bir CoD oyunu)

Son düzenleme:
Bana göre çok hoş bir karakter, konuşması, havası vb. En sevdiğim karakterler arasındadır. Ancak birde abartanlar var. Ghost'u çok havalı bulan ghost pp yapan her yerde. Bunları gereksiz ve cringe buluyorum.

Geri
Yukarı