Sürprizbozan Ghost abartılan bir oyun karakteri mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İlla bilmem gerekmiyor böyle bir şey sizi neden ilgilendirsin değil mi? Bilmemem gayet normal.

YouTube'a girsen karşına ilk çıkacak şey olur imkanı yok

Bu hikaye ve oyun serisi çok ünlü. Arkadaşın dediği gibi ya oyunun yaşında daha küçük olman lazım ya da oyunlarla ilgilenmemen. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.
YouTube'a girsen karşına ilk çıkacak şey olur imkanı yok
Uzatmak istemiyorum, oyunlara ilgiliyim karakteri biliyorum ama öldüğünü bilmiyordum, öğrendim. Herkes bilmek zorunda değil, yaş ve bilgi ile alakası yok.

Yani hocam geçen sene çıkan MW2'de ana karakter gibi tutuldu. Eski MW2'de ise çok bir şeyi yoktu. Yeni oyunda az biraz anlam kazandı. MW serisinin çok satılması ve senaryonun da gereği bayağı popüler oldu. Bir de bazıları "Ghost ölmedi." falan diye iddialar ortaya çıkardılar. Yok efendim görev başında "Bu ateş koruyucu zırhı niye giyiyoruz?" diyormuş. Eğer gerçekse ölmedi. Fakat ölmese bile senaryoda bize söylemesi lazımdı. Taktığı maske ve oyun içi skinleri de bayağı popüler yaptı. Ben seviyorum açıkçası ama böyle bir karaktere ağır bir anlam yüklemek lazımdı bence. Bomboş oldu bitti. MW2 2009'da adamı tanıtmıyorlar bile. Normal bir karakter gibi aynı MW3'ten Truck gibi mesela. Fakat ölümü popüler yaptı bence.

Gordon freemanın abartılmasının sebebi kült bir karakter olması Doom slayer gibi alakası ne anlamadım ghost un abartılmasının sebebi maskesinin havalı olması ve küçük çocukların sevmesi.
Alakası ne ne demek ikisi de gereksiz abartılıyor ondan bahsediyorum.

Oyun çıkalı 14 sene oldu oyunla aynı yaşta değilseniz bile öğrenmiş olmanız kesindi.
Saçmalamışsın.

Alakası ne ne demek ikisi de gereksiz abartılıyor ondan bahsediyorum.

Oyun dünyasının en derin karakteri diyen görmedim ben varsa söyle Gordon freeman abartılmıyor oyun dünyasının en iyi FPS oyun serisinin ana karakteri diye seviliyor.

Saçmalamışsın.

Spoiler sayılmaz bu oyunun ardından 14 sene geçmiş bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Ghost'un ölümü MW serilerinin en dramatik ölümlerinden biri bence. Diğer karakterlere nazaran daha çok hatırlanmasının en büyük nedeni budur bence

Call of Duty Modern Warfare 2'de karşımıza çıkan ve duygusal bir şekilde ölen ghost karakteri abartılan bir karakter mi yoksa çok iyi bir karakter mi? Karakteri kötülemiyorum bu arada, bende severim kendisini ama sanki çok fazla insan bu karakteri abartıyormuş gibi geliyor bana? Ghost'u özel kılan nedir sizce?

Eki Görüntüle 1826021
Ghost fazla abartılıyor
Bu karakter bence daha iyi
images (5).jpeg

Yada bu
indir.jpeg

Yada
IMG_20230621_095408.jpg

...

Yeni konular

Geri
Yukarı