Sürprizbozan Ghost abartılan bir oyun karakteri mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Call of Duty Modern Warfare 2'de karşımıza çıkan ve duygusal bir şekilde ölen ghost karakteri abartılan bir karakter mi yoksa çok iyi bir karakter mi? Karakteri kötülemiyorum bu arada, bende severim kendisini ama sanki çok fazla insan bu karakteri abartıyormuş gibi geliyor bana? Ghost'u özel kılan nedir sizce?

Eki Görüntüle 1826021
Ghostu arthur ile kıyaslayanlar vardı bi ara ghost evet güzelde arthur gibi mükemmel writinge sahip bir karakterle de kıyaslamayın ben kardeşim

Abartılan bir karakter olduğu görüşüne katılıyorum. Toplasan 1 saat bile oyunda gözükmeyen karakter Ghost. Taktığı maskenin verdiği gizemli hava, Shepard'ın ihanetine uğrayıp vahşice katledilmesi bu şişirmenin başlıca sebepleri olsa gerek.

Kesinlike abartılan bir karakter. Ne hikayede büyük bir etkisi, ne de derin bir karakteristik yapısı var. Yanında geçirdiğimiz sürenin birkaç saat ile sınırlı kalıp az repliğe sahip olması da cabası. Üzülen çoğu kişi maskesinden dolayı havalı, klas vs. gözüktüğünü düşündüğü için seviyor ve üzülüyor.

Ghost severim çok havalı ama konuşmayan bir şey yapmayan bir karakter bence çok abartılıyor o kadar abartıldı ki adamlar ghost üzerine oyun yaptı bence kendileri bile bu kadar sevilmesini tahmin etmiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı