Ghosting olan monitör iade edilmeli mi?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Monitör
Philips 242E1GAEZ/00
Merhaba ben Philips monitör aldım fakat ghosting var. Aslında beni rahatsız etmiyor CS'de Valorant'ta falan mis gibi. Fakat tam emin olamadım var ama böyle tam emin değilim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Philips monitör aldım fakat ghosting var. Aslında beni rahatsız etmiyor CS'de Valorant'ta falan mis gibi. Fakat tam emin olamadım var ama böyle tam emin değilim. Yardımcı olur musunuz?
Eğer indirime denk gelip aldıysan/şuan muadili monitörü alamayacak kadar fiyatlar zamanladıysa devam et. Gözünü rahatsız etmiyorsa tabi.

@cumali_032 Konudan bağımsız kusura bakmayın. Yanlış hatırlamıyorsam Ryzen 5 4650g sistem toplayacaktınız. Nasıl bir performans alıyorsunuz?
Sorun değil hocam.Baya iyi performans veriyor beklediğimden daha üstün.GTA 5 65-70FPS arası.CS:GO 180-190-200 arası.Valorant 190-200-210 arası.
Eğer indirime denk gelip aldıysan/şuan muadili monitörü alamayacak kadar fiyatlar zamanladıysa devam et. Gözünü rahatsız etmiyorsa tabi.
Evet hocam 2100 liraya aldım 2400 lira oldu.
SmartResponse kapatılınca sanki ghosting gidiyor gibi.

VA ve IPS panel monitörlerin hepsinde az ya da çok ghosting var. Rahatsız edici derecede değilse iade etmene gerek yok. Ghosting sıfır monitör istiyorsan TN panel 1ms monitör alman lazım onda da renk canlılığından feragat etmen gerekir.

VA ve IPS panel monitörlerin hepsinde az ya da çok ghosting var. Rahatsız edici derecede değilse iade etmene gerek yok. Ghosting sıfır monitör istiyorsan TN panel 1ms monitör alman lazım onda da renk canlılığından feragat etmen gerekir.
Hocam philipsin renkleri baya güzel 4k bir video açtım resmen televizyon gibi çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı