Ghosting'i olan monitör iade edilmeli mi?

En son aklımı neyle karıştırdığımdan bahsederek; Dell'de karar kıldığımı belirtmek istiyorum. 🙌 😉 😄

Gigabyte M32Q'ya sulanarak (Dell ile arasında 2000TL oynuyor) büyüklük önemlidir diye düşündüm; ama hemen sonrasında Gigabyte'da servislik bir konu olursa Dell'e kıyasla sıkıntı yaşama potansiyelimin çok çok daha yüksek olduğuna kanaat getirerek; sizinde dediğiniz gibi; LG'nin maliyet farkı/fayda negatifliğine de göz önüne almak suretiyle; Dell ile çok mutlu olacağıma karar verdim...ilginiz için de çok teşekkür ediyorum ayrıca 🙋‍♂️

Tüm eksi ve artıları hesap edince ortaya Dell çıkıyor. Şimdi LG'nin panelini kullanan Dell, fiyatlarını (bir nebze) uygun tutarken; LG ise tam tersi bir taktik uyguluyor. Bu pazar payı kaybetmesine sebep oluyor. Gaming.gen ve Beta Dell'in yetkili satıcıları. Beta'nın Feedback'leri pek beğenilmiyor. Olumsuz eleştirisi çok. Fakat kolu uzun bir firma.
Ürünün sorunsuz gelmesi dileğiyle.
Geldiği zaman ürün konuya yazarsınız. 👍

Tüm eksi ve artıları hesap edince ortaya Dell çıkıyor. Şimdi LG'nin panelini kullanan Dell, fiyatlarını (bir nebze) uygun tutarken; LG ise tam tersi bir taktik uyguluyor. Bu pazar payı kaybetmesine sebep oluyor. Gaming.gen ve Beta Dell'in yetkili satıcıları. Beta'nın Feedback'leri pek beğenilmiyor. Olumsuz eleştirisi çok. Fakat kolu uzun bir firma.
Ürünün sorunsuz gelmesi dileğiyle.
Geldiği zaman ürün konuya yazarsınız. 👍

İşler değişti hocam 🙋‍♂️😬🙄

4K 144hz DELL vs 2K 165hz LG

DELL G3223Q
Vs
LG 32GP850-B

Fiyatları çok yakın.
Dell internetten, LG Medimarkttan test ederek bu arada.

(27" den vazgeçtim de, 32" daha keyifli olucak benim için)

İşler değişti hocam 🙋‍♂️😬🙄

4K 144Hz Dell vs 2K 165Hz LG

Dell G3223Q
Vs
LG 32GP850-B

Fiyatları çok yakın.
Dell internetten, LG Medimarkttan test ederek bu arada.

(27"den vazgeçtim de, 32" daha keyifli olacak benim için)

İnç konusuna karışamam. Bu çünkü tercih meselesi. Senin kullanımına bağlı inç konusu.
Farklılık olarak 4K ile 2K arasında elbette ki fark var. Eğer sistemin 4K için oyunlarda zorlanmayacaksa her türlü 4K alınır.
Fakat 2K sistemimi zorlamaz daha iyi FPS alacağım diyorsan LG alabilirsin.
Aralarında şu nedenden o monitör alınmaz demiyorum. Çünkü ciddi farklılıkları yok. Olan farklılık sen anlayacağın tabir de 2K-4K. Fakat 2 monitör için 15K para verilir mi bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı