Gıbırnet vs Superonline

Sizce hangisi ?

• GıbırNet

Oy: 22 34,4%
  • Superonline

Oy: 42 65,6%

• Oy verenlerin toplamı
    64
Ücretsiz olayını gördüm de onun geçerlilik süresi bitmiş. Sözleşmem bitince gıbırnet denersem ve memnun kalmayıp çıkarsam kasım ayında sol üzerindeki ucuz paketlerin kampanya süresi bitiyor. O biraz sorun oluyor.

Onlar hep öyle yapıyor 50down/20up paketi 1 Eylül'de bitecekti. 15 Kasım'a attılar hep öyle atıyorlar.

Son düzenleme:
Onlar hep öyle yapıyor 50down/20up paketi 1 Eylül'de bitecekti. 15 Kasım'a attılar hep öyle atıyorlar.
Hocam açıkçası o paketler bir sonlanıyor aynısı yine karşımıza çıkıyor. Zamlama olayını sonradan yapıyorlar. Bunu SOL için diyemem. Ben TT kullanıyorum fakat TT'de de aynı durum olduğu için söylemek istedim. Normalde 75'e anlaştığımız 2 yıl taahhütlü pakedimiz sonraki sene 85'e durduk yere çıktı. Aradık ettik çözemeyince mecbur akışına bıraktık. Bence o kampanyalardan daha çok düşünmeniz gereken kısım hangi ISS'nin size en iyi performansı vereceğini tahmin etme kısmı. Ama dediğim gibi karar tamamen sizin.
Bilgilendirme için sağolun. Özellikle Superonline firmasının bugün yaptıklarından sonra herhalde Gıbırnet deneyeceğiz.

Bilgilendirme için sağolun. Özellikle Superonline firmasının bugün yaptıklarından sonra herhalde Gıbırnet deneyeceğiz.
Hocam Gibirneti tecrübe ettikten sonra bize de aktarabilmeniz için konu açabilir misiniz rica etsem? Ben de çok merak ediyorum da. Etiket atarsanız da çok sevinirim.

Hocam Gibirneti tecrübe ettikten sonra bize de aktarabilmeniz için konu açabilir misiniz rica etsem? Ben de çok merak ediyorum da. Etiket atarsanız da çok sevinirim.
@Nyks58 Bu konumda geçiş serüvenimi yazmıştım. Aklınıza takılan herhangi bir durum olursa yazın cevaplayayım. Tracert sonuçları filan isterseniz çekinmeyin IP adresini vermeniz yeterli.

@Nyks58 Bu konumda geçiş serüvenimi yazmıştım. Aklınıza takılan herhangi bir durum olursa yazın cevaplayayım. Tracert sonuçları filan isterseniz çekinmeyin IP adresini vermeniz yeterli.

Hocam sizin konunuzu okudum ve bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim Sadece başkalarının da Gibirnet tecrübelerini de öğrensek bizim için çok daha faydalı olur diye düşündüm

Bende 6 aylık GIBIRNet kullanıcısıyım bir sorun arıza yaşamadım 7/24 m.h. mevcut zaten 100'lük paket kullanıyorum aylık 85TL hızımda bu şekilde.
Tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• hız.png
    hız.png
    57 KB · Görüntüleme: 45
Herkesin kesinlikle kendi tercihi ama ben 3 aydır gıbırnet kullanıyorum ucuz fiyat alırken yüksek hız veriyolar denemenizden zarar geleceğini sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 51

Geri
Yukarı