Gigabyte Aorus 15P KC alınır mı?

Bütçe
16.000TL(maksimum)
Hoparlörden sesin az gelmesi. Aletin altı havaya kaldırılınca GPU ve CPU soğumasına rağmen klavye önünün ısınması gibi.

Hoparlörleri bence tatmin edici. Bana yeterli seviyede geldi.
Ses problemi de ikinci SSD takıldıktan sonra aletin altını havaya kaldırırsanız oluyor. Bence tasarım ona göre yapılmış. Problem denir mi bilemedim.

Ses problemi de ikinci SSD takıldıktan sonra aletin altını havaya kaldırırsanız oluyor. Bence tasarım ona göre yapılmış. Problem denir mi bilemedim.
Yani soğutucu kullanamaz mıyım aletle ? Yani bence alınabilir diye düşünüyorum ama. Bu fiyatta bundan iyi laptop 19k felan.

RTX 3060'lı laptop bakarken bu laptopu öğrendim bu forumdan. Daha önce çok konu açtım ama daha çok bilgim olsun istiyorum. O yüzden bilgisi olanlar İTOPYA.com'dan laptop alınır mı? Ve bu laptop iyi midir sorularında cevap verebilirler mi?
@T129Atak
Alınır hocam. Tüm sorularınızın cevabı şu konumda var.
İtopya bana hiçbir sıkıntı çıkartmadı.
Aorus 15P KC deneyimim
Hocam altını kaldırmadan da olur mu sizce o sorun ona göre 512GB SSD alacağım.
Aletin zaten soğutucuya ihtiyacı yok.

Aorus 15P KC deneyimim

@T129Atak
Ben @letsgomen55. Bu yan hesabım. Sıcaklık değerleri nasıldır ortalama. Oyunlarda. Yazabilir misiniz ? Teşekkürler bu arada herkese çok yardımcı oldunuz bana.

Yani soğutucu kullanamaz mıyım aletle ? Yani bence alınabilir diye düşünüyorum ama. Bu fiyatta bundan iyi laptop 19k felan.

Aorus 15P KC deneyimim

Genel bir cevap yazayım.
İkinci SSD takıtığınız zaman cihazın altına bişey koymayın. Problem olmuyor. En azından ben yaşamıyorum. Ne zaman soğutucu kullansam ya da arka tarafı biraz havaya kaldırsam yarım saat olmadan ses cızırtı yapmaya başlıyor. Ayrıca arkasını havaya kaldırınca ya da soğutucu kullanınca yüzey ısınması da artıyor.
Yazdıklarım sadece deneyimlerimden ibaret. Belki sizlerde bu tür bir problem hiç olmayacak.
Ben yaşadım, araştırdım ve kendimce böyle bir çözüm buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı