Gigabyte Aorus 15P KC alınır mı?

Bütçe
16.000TL(maksimum)

letsgomen55

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060'lı laptop bakarken bu laptopu öğrendim bu forumdan. Daha önce çok konu açtım ama daha çok bilgim olsun istiyorum. O yüzden bilgisi olanlar İTOPYA.com'dan laptop alınır mı? Ve bu laptop iyi midir sorularında cevap verebilirler mi?
@T129Atak

Bu model 115 watt 3060 kuanıyor diye biliyorum, alınır. İtopya'dan hiç alışveris yapmadığım için onun hakkında birşey demem yanlış olur.

Ben birkaç gün önce indirimli olarak 15.500'e sipariş verdim(daha elime geçmedi). Şuan İtopya'da indirim gözükmüyor sanırım bitmiş. Cihaz gayet güzel diye düşünüyorum ama fabrika çıkışlı bir arızası var, ikinci bir ssd taktığınızda cızırtı yapıyormuş. Ben deneyimlemedim ama kabul edilen bir sorunmuş diye okudum.

Ben bu arızaya rağmen aldım. Son zamanlarda kendimin de açtığı benzer konular var, inceleyebilirsiniz.

Ben birkaç gün önce indirimli olarak 15.500'e sipariş verdim(daha elime geçmedi). Şuan İtopya'da indirim gözükmüyor sanırım bitmiş. Cihaz gayet güzel diye düşünüyorum ama fabrika çıkışlı bir arızası var, ikinci bir ssd taktığınızda cızırtı yapıyormuş. Ben deneyimlemedim ama kabul edilen bir sorunmuş diye okudum.

Ben bu arızaya rağmen aldım. Son zamanlarda kendimin de açtığı benzer konular var, inceleyebilirsiniz.
Hocam bende ürünün gelmesini bekliyorum. Kargodan hasarsız, kusursuz şekilde elimize ulaşırsa, belki de bizde düşükte olsa cızırtı sorunuz olmayacak.

Hocam bende ürünün gelmesini bekliyorum. Kargodan hasarsız, kusursuz şekilde elimize ulaşırsa, belki de bizde düşükte olsa cızırtı sorunuz olmayacak.

İndirim devam ediyor son 16 ürün kalmış ellerinde. Cızırtı dışında bir arkadaş başka sorunları da var demiş. Ama bu fiyatta bu laptoptan iyi bir laptop bulamadım. ASUS TUF FX506HM var ama onun ekranın renk kalitesi kötüymüş. Ultra ayarlarda oynayacağım için ekranın renk doygunluğunun iyi olmasını istiyorum. Bir de elinize ulaşınca deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Sıcaklık, hoparlör ve ekran konusunda. Bir de hangi gün sipariş vermiştiniz onu da paylaşabilir misiniz ?

İndirim devam ediyor son 16 ürün kalmış ellerinde. Cızırtı dışında bir arkadaş başka sorunları da var demiş. Ama bu fiyatta bu laptoptan iyi bir laptop bulamadım. ASUS TUF FX506HM var ama onun ekranın renk kalitesi kötüymüş. Ultra ayarlarda oynayacağım için ekranın renk doygunluğunun iyi olmasını istiyorum. Bir de elinize ulaşınca deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Sıcaklık, hoparlör ve ekran konusunda. Bir de hangi gün sipariş vermiştiniz onu da paylaşabilir misiniz?

17 Temmuz'da sipariş verdim. Hocam alacağınız ürün ne olursa olsun ekranı en az % 72 Ntcs yani %100 sRGB olanı alın. Ben 2k ekrandan aşağısını almam diyordum, hatta monster (2k %100 sRgb ve 165 Hz. ekranı var) alacaktım; lakin onun ekranında da beyazlar sarımtrak gösterdiği belirtilmiş. Şu hepsiburadanın mega indirimini siparişten önce görseydim, aynı fiyata yeni nesil işlemcili monster alabilirdim. Ama bu aldığımın da x-rite sertifikalı ve fabrika kalibrasyonlu ekranı var. %45 Ntcs olan HP laptoptan yazıyorum şu an. Ekranı çok çok kötü. Beyazlar sarımtrak ve ekran çok soluk. Sırf bu ekran yüzünden bahse konu olan laptopu aldım. Yoksa şu anki laptopumla her oyunu oynuyorum.

Son düzenleme:
@letsgomen55
Cızırtı dışında ne gibi bir problemden bahsediliyor?
Hoparlörden sesin az gelmesi. Aletin altı havaya kaldırılınca GPU ve CPU soğumasına rağmen klavye önünün ısınması gibi.
17 Temmuz'da sipariş verdim. Hocam alacağınız ürün ne olursa olsun ekranı en az % 72 Ntcs yani %100 sRGB olanı alın. Ben 2k ekrandan aşağısını almam diyordum, hatta monster (2k %100 sRgb ve 165 Hz. ekranı var) alacaktım; lakin onun ekranında da beyazlar sarımtrak gösterdiği belirtilmiş. Şu hepsiburadanın mega indirimini siparişten önce görseydim, aynı fiyata yeni nesil işlemcili monster alabilirdim. Ama bu aldığımın da x-rite sertifikalı ve fabrika kalibrasyonlu ekranı var. %45 Ntcs olan HP laptoptan yazıyorum şu an. Ekranı çok çok kötü. Beyazlar sarımtrak ve ekran çok soluk. Sırf bu ekran yüzünden bahse konu olan laptopu aldım. Yoksa şu anki laptopumla her oyunu oynuyorum.
Bence de ekran çok önemli.

17 Temmuz'da sipariş verdim. Hocam alacağınız ürün ne olursa olsun ekranı en az % 72 ntcs yani %100 sRGB olanı alın. Ben 2K ekrandan aşağısını almam diyordum, hatta Monster (2K %100 sRGB ve 165 Hz. Ekranı var) alacaktım; lakin onun ekranında da beyazlar sarımtrak gösterdiği belirtilmiş. Şu Hepsiburada'nın mega indirimini siparişten önce görseydim, aynı fiyata yeni nesil işlemcili Monster alabilirdim. Ama bu aldığımın da X-rite sertifikalı ve fabrika kalibrasyonlu ekranı var. %45 ntcs olan HP laptoptan yazıyorum şu an. Ekranı çok çok kötü. Beyazlar sarımtrak ve ekran çok soluk. Sırf bu ekran yüzünden bahse konu olan laptopu aldım. Yoksa şu anki laptopumla her oyunu oynuyorum.

Hangi laptopu almıştınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı