Gigabyte Aorus 15P KD alınır mı?

Şuanda 20k itopyada 9 saatlik indirimi var.
MUX dediğiniz nedir acaba ?

Önceki mesajda da belirtmiştim 20ye düşmesini bekliyorum diye. Kaptım valla hocam.
Ben şimdi gördüm kaçırdık indirimi hayırlı olsun hocam. Bu auros 15 p ile aero 15 arasındaki fark nedir.

Ben şimdi gördüm kaçırdık indirimi hayırlı olsun hocam. Bu auros 15 p ile aero 15 arasındaki fark nedir.
Teşekkürler hocam. Aero çok daha farklı bir cihaz ya. 60hz AMOLED ekranı var, çerçevesi daha ince vs. Sanki daha çok grafik işleriyle uğraşanlar için aero, oyun için aorus gibi anladım ben.

Teşekkürler hocam. Aero çok daha farklı bir cihaz ya. 60hz AMOLED ekranı var, çerçevesi daha ince vs. Sanki daha çok grafik işleriyle uğraşanlar için aero, oyun için aorus gibi anladım ben.
Aero da 240 hz aynı model olanıda var aero 15 kc di galiba onla bu modeli arasındaki fark anlamadım.Güle güle kullanın tekrardan.

Aero da 240 hz aynı model olanıda var aero 15 kc di galiba onla bu modeli arasındaki fark anlamadım.Güle güle kullanın tekrardan.
Dediğiniz modeli gördüm hocam. Stokta gözükmüyor şuan. Sanırım kasa hariç bi fark yok 2 model arasında.
Konuyu görüp bakayım dedim cihaz 34K şu an. Bu nasıl piyasa ya.
Fiyatı şişkin hocam, haftasonları indirime sokuyorlar genelde.

Geri
Yukarı