Gigabyte Force K83 Backspace, Enter ve Sağ shift tuşunun sallanması

gotenokaru

Hectopat
Klavye bugün elime ulaştı ve beklediğimden güzel çıktı fakat ilk mekanik klavyem olduğu için Backspace, Enter ve Sağ shift tuşunun sallanması normal mi değil mi anlayamadım. Harf ve rakamlar normal ve gayet tok fakat backspace ve enter tuşu biraz daha farklı hissettiriyor sanki. Çıkardıkları sesler de küçük tuşlardan daha farklı. Klavye red switch bu arada. Normal midir acaba bu durum umarım derdimi anlatabilmişimdir 😀

Son düzenleme:
Sağlam durması için yay gibi şeyler oluyor sıkıntı olmaz.
Keycap değiştirme videolarına baktım da dediğiniz gibi.
Sağlam durması için yay gibi şeyler oluyor sıkıntı olmaz.
Bu destekli tuşların farklı ses çıkarması ve biraz daha yumuşak olması normal yani hocam? Sıkıntı değil tabii de meraktan sormuştum dediğim gibi ilk defa mekanik klavye kullanmaktayım mâzur görün :)

Aynı klavyeyi 3 gün önce bende aldım.
Bunun nedeni diğer tuşlar 1 adet switch barındırıyor.
Büyük tuşlar 2 Fake switch ve 1 adet gerçek switch barındırıyorlar . Ben böyle düşündüm açıkcası

Aynı klavyeyi 3 gün önce bende aldım.
Bunun nedeni diğer tuşlar 1 adet switch barındırıyor.
Büyük tuşlar 2 Fake switch ve 1 adet gerçek switch barındırıyorlar . Ben böyle düşündüm açıkcası
Anladım hocam sağ olun, durum sizde de bu şekilde yani değil mi?

Ya bir de benim klavyenin space tuşunun altında kalan yazı yazarken size bakan kısımda ufak bir çentik var. Ayrıca F1-2-3-4 tuşlarının yine yazarken bana bakan kısmında belli belirsiz çizgi şeklinde bir iz var. Ürünün daha önce açılmış olma olasılığı var mı yoksa fabrikasyonda mı olmuştur ne diyorsunuz?

O konuda size birşey söyleyemem ama eğer içinize sinmiyorsa, satın aldığınız yere durumu belirtin daha sonra yardımcı olurlar. 14 iş günü hakkınız olduğu için ürünüde değiştirebilirsiniz zaten

O konuda size birşey söyleyemem ama eğer içinize sinmiyorsa, satın aldığınız yere durumu belirtin daha sonra yardımcı olurlar. 14 iş günü hakkınız olduğu için ürünüde değiştirebilirsiniz zaten
Hepsiburadadan aldım ama ellerinde de red-switch kalmamış. Problem değil ama yine de iade edilmiş ürün kullanmak istemem öyle bir durum varsa...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı