İnceleme Gigabyte G24F-2

Color banding sorunu ve bulutlanma, ghosting vs. var mı kullananlar bilgilendirirse mutlu olurum.

@iWonte Ghosting ile karşılaşmadım.

hocam sistemi değiştirdikten sonra bir problem yaşadınız mı şuan da hangi monitörü kullanıyorsunuz

Renk konusunda AOC daha iyi diyorlar. BİN TL fark vermek istemiyorum, Gigabyte renk konusunda nasıl? Arka planda vesaire. MSI G2412 yerine niçin bunu tercih ettiniz?

Gigabyte renk konusunda nasıl? Arka planda vesaire. MSI G2412 yerine niçin bunu tercih ettiniz?
Uzun süredir araştırdığım bir monitördü ve indirime girmişti. Aklımda bir model belirlemişken diğer modellere pek bakmadım, zaten ciddi fark da olamazdı.

Renk konusunda bir sıkıntı var mı? Canlı mı gayet monitör?

@Turgineer MSI G2412 alcaktım ama minimum brightness değerinin yani 0 parlaklıkta 122 nit olduğunu fark edince vazgeçtim, AOC 24G2SPU ise 115 nit miş. G24F-2 minumum parlaklıkta kaç nite düşüyor bilginiz varmı acaba? Ben bir türlü ulaşamadım bu bilgiye. Yeni üyeyim, bugün bu konu ile ilgili bir soru sordum ama konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum, tavsiye veren olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…