Başarılı Kurulum Gigabyte H61M-DS2 - Mavericks

Sadece technopat'tan izlediğim videolar ile Mac kurmuş bulunuyorum. Bunun için technopat'a teşekkürü bir borç bilirim.

500GB HDD'ye Mavericks kurulumu sorunsuz gerçekleşti.
İndirmiş olduğum Mavericks imajını usb'ye win32 imager ile yazdırdm. İlk başta kurulum yapacağım HDD'yi göremedim. Daha sonra hatanın BİOS ayarlarında AHCI veya Enchaned olması SATA Mode'un IDE olduğunu gördüm. Orayı değişirdikten sonra herhangi bir komuta ihtiyaç duymadan kurulumu tamamladım. Sistem bilgisi aşağıdadır.

• Gigabyte H61M-DS2 anakart,
  • Intel Core i5 işlemci,
  • 4096 mb Ram,
  • Nvidia GeForce GT220 ekran kartı

Ancak Realtek PCIe Etherneti görmedi. Doğal olarak internete bağlanamıyorum.

Bununla alakalı bilgi verebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin technopat rehberlerini izleyerek ben de yapmaya çalışıyorum şuan. Kurulum ekranına geçiyorum en son yüklenecek yeri seçerken sadece usb görünüyor. Disk izlencelerine de girdiğim de hiç birşey görünmüyor sadece usb var. Scaba hangi ayarları kullandın bios'da? ehci-hand off Var sadece xchi-hand off yok rehberden farklı olarak? yaptığın ayarları söyleyebilirmisin acaba ben de aynı anakartı kullanıyorum.

Programı açtım ''OS X Mavericks 10.9.1 bootable USB for Intel PCs'' bu dosyayı gösterdim ( raw dosyası ) sonra write diyerek yazdırdım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı