Gigabyte RTX 2060 6 GB Windforce ısınma sorunu var mı?

hüseyin-1905

Kilopat
Daha fazla  
Gigabyte RTX 2060 6 GB Windforce ile ilgili internette çokça ısınma sorunu var deniyor. 80-85 derecelere çıktığı söyleniyor. Bu konuda bilgisi olan veya bu kartı kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Havalandırması iyi bir kasada 75 dereceyi geçeceğini sanmıyorum. Şüpheleriniz varsa aynı fiyat aralığında farklı RTX 2060 modellerinede bakılabilir.

Gigabyte RTX 2060 6 GB Windforce ile ilgili internette çokça ısınma sorunu var deniyor. 80-85 derecelere çıktığı söyleniyor. Bu konuda bilgisi olan veya bu kartı kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Msi 2060 ventus xs kullanıyorum. Netteki en yüksek ısı değerlerine sahip olan model. Bunlar giriş seviyesi kartlar olduğu için soğutma sistemleri zayıf. Fakat ben fanlar agresif profilde 78-79 derece kullanıyorum. Muhtemelen sizde bu derecelerde kullanırsınız. Daha iyi soğutmaya sahip Rtx 2060 modelleriyle arasında 1000 lira oynuyor neredeyse..

2060 Ventus, Zotac Gaming kullanıyorum 67-68 dereceleri geçmiyorlar. Kasamda 4 fan var ve yerden 2.5 metre yukarıda.
Masa altında hava almayan yerlere konarak isterseniz 100 fan takın değişmiyor.

Msi 2060 ventus xs kullanıyorum. Netteki en yüksek ısı değerlerine sahip olan model. Bunlar giriş seviyesi kartlar olduğu için soğutma sistemleri zayıf. Fakat ben fanlar agresif profilde 78-79 derece kullanıyorum. Muhtemelen sizde bu derecelerde kullanırsınız. Daha iyi soğutmaya sahip Rtx 2060 modelleriyle arasında 1000 lira oynuyor neredeyse..
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim
2060 Ventus, Zotac Gaming kullanıyorum 67-68 dereceleri geçmiyorlar. Kasamda 4 fan var ve yerden 2.5 metre yukarıda.
Masa altında hava almayan yerlere konarak isterseniz 100 fan takın değişmiyor.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Olmazmı kardeşim 80 derecenin altına oynayabilen yok. Bende de aynı ekran kartı var CoD Warzone falan 83 derece. Yabancı forumlarda yorumlarada herkes 82 derece falan alıyor yazmış. Abartmadan söylüyorum Gaming modeli değilse kaçman gereken bir ekran kartı bizzat kendim kullanarak söylüyorum.

Geri
Yukarı