Elektronik Gigabyte RTX 4070 Ti Gaming OC 29.899 TL

Yahu kafan mı güzel kardeş.

7-8 bin TL'yi neden 6-7 FPS için vereyim? Bir de uzun uzun yazıyorsun.

Evladım en ucuz 4070 Super 26k, bu ise 29k arada 3 k fark var ne 7-8 bin TL'si? Hem model olarak da iyi soğutması başarılı ve malzeme kalitesi güzel. Sana uzun falan yazmadım, aşagida yazdıklarım seninle ilgili değil kısacık bir şey okuyamiyorsan da benim problemim değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evladım en ucuz 4070 Super 26K, bu ise 29K arada 3 k fark var ne 7-8 bin TL'si ne yaşıyorsun sen, hem model olarak da iyi soğutması başarılı ve malzeme kalitesi güzel. Sana uzun falan yazmadım, aşagida yazdıklarım seninle ilgili değil kısacık bir şey okuyamiyorsanda benim problemim değil ( Ayrıca istediğim kadar da yazarım şu an savunman olmadığı için boş yapıyorsun 😄)

Tamam ben aldığımda 23K falandı. Neyi savunayım :D :D Kafan bulanık dinlen gel. 4070SUPEr varken bu alınmaz. Ti Super varken de alınmaz. Alınacak bir kart değil artık. 6-7-8 FPS için de fiyat farkı değmez zaten. Ayrıca serin de çalışmıyor .

Tamam ben aldığımda 23K falandı. Neyi savunayım :D :D Kafan bulanık dinlen gel. 4070SUPEr varken bu alınmaz. Ti Super varken de alınmaz. Alınacak bir kart değil artık. 6-7-8 FPS için de fiyat farkı değmez zaten. Ayrıca serin de çalışmıyor .
Aynı modeli kullanıyorum Max 61 derece full yükte ve sessiz bilip bilmeden konuşma belki senin modelin giriş seviyesi olduğu için seninki sıcak çalısıyor olabilir. 6-7 FPS değil oyundan oyuna göre değişir bazen 10 bazen 30. Furmark test souclarinda 4070 ti ezici bir üstünlük kuruyor en azından 3K farkı hakkedicek bir ezicilik görüyorumda şuan baya sinirlissiniz ama sizede birşey diyemem bende aynı durumda olsam bende kabullenmezdim 😂

Aynı modeli kullanıyorum Max 61 derece Full yükte ve sessiz bilip bilmeden konuşma belki senin modelin giriş seviyesi olduğu için seninki sıcak çalısıyor olabilir. 6-7 FPS değil oyundan oyuna göre değişir bazen 10 bazen 30. FurMark test souclarinda 4070 Ti ezici bir üstünlük kuruyor en azından 3K farkı hakkedecek bir ezicilik görüyorumda şu an bayağı sinirlissiniz ama size de bir şey diyemem bende aynı durumda olsam bende kabullenmezdim 😂

Psikoloğa görünün hocam size tavsiyem. Kartınıza serin olabilir, ben INNO 3D kullanıyorum maksimum yükte 67 gördüm. Oyundan oyuna en fazla Forza'da genelde 10-15 FPS fark oluyor. Genelinde 5-6 FPS fark var. Hazır sistem aldım 40K'ya muazzam ötesi bir sistem topladım. Fiyat olarak da sinirli değilim niye sinirli olayım? 4070SUPEr muhteşem bir kart. Şu an da 4070s fiyatları kabartı seçim dolayısıyla. Satıcılar ekmeğinde. Normalde 22-23'e bulunabiliyor Galax 4070s. Bu yüzden 4070s varken asla bu çöp kart alınmaz. Neden 5-6 FPS için o kadar para vereyim ki. Üslubunuza dikkat edin bu arada.

1710859350520.png
1710859372464.png
1710859391266.png
1710859424080.png
1710859436280.png
1710859446110.png

Alınacaksa 2 defa düşünülmeli en ucuz 4070 Super ile arasında yaklaşık 4 bin lira fiyat farkı mevcut arada ki farkı ödemeye değer mi tartışılır. Şahsen cüsseli kurbanlık hayvan gibi kartlar benim hoşuma gittiği için 4070 Ti alırdım ama ortalama keyfi bir kullanıcı 4070 Super tarafında tercih yapabilir.

Ne kadar ergen bir ortam oluşturmuşsunuz. Sanki kartları siz üretip satıyorsunuz. Konuya kilit vurun bence uzamasın saçma muhabbet.

Aynen öyle alan alsın. Tartışma yok. Arkadaş benimle saçma saçma konuşuyor yok evladım yok kudurmuşsun cart curt.

Hocam güzel indirim aslında alınır ekran kartının gücü oyun video testlerine bakılarak anlasılmaz benchmark testleriyle anlasılır ve FurMark testlerinde fark var başta leş alınmaz demişsiniz sonrada alan alsın demişsiniz 1 dediğiniz öbürünü tutmuyor bence ekstra 2K verilir zaten 4070 super 26-30K bandında.

4070 ti için güzel fiyatmış. kart alırken fanatiklik değil ihtiyaca yönelik alışveriş yapmanızı öneririm. ama sırf alışverişinizi kafanızda justify etmek için birbiri arasında gözle görülür fark olan ürünlere aynı performansı veriyor şeklinde yanıltıcı beyanda bulunanlar çok komik, kendilerine bepanthol öneriyorum. 4070 s'yi ben üretsem çıkıp diyemem ti'leştir, 4070 s ile 4070 ti aynı performansı veriyor diye :D

ekran kartı alırken fanatikleşmediğimiz kalmıştı bir tek. bu kartın kendisi için yorum yapacak olursak bu fiyata alınabilecek sanırım en güçlü performans bu diyebilirim, uzun zamandır 30 K'dan düşük fiyata bu seviyede bir 4070 ti görmemiştik. bana kalırsa 2 haftamız kaldı elektronik alışverişi için. dolar şahlandıktan sonra 4070 süpermiş, ti'mış, ti supermiş çok fark etmeyecek, zaten alamayacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı