Glorious Model O vs. Cooler Master MM711

Bütçe
500
Kablosuz düşünürsen 1 yıldır kullanmakta olduğum bu modeli öneririm. Ağırlıklı FPS oyunları oynayan birisiyim ve çok memnunum. Claw grip için de çok uygun bir mouse. Sık sık indirime giriyor şuan 449 TL ama bir kaç güne 379 TL'ye iner yüksek ihtimal.

650 ips biraz abartı. Üstüne az daha koyar XM1R alırım 1000 kat daha iyidir.
XM1R modelini bende çok beğeniyorum bütçe arttırılabiliyorsa alınabilir.

Kablosuz düşünürsen 1 yıldır kullanmakta olduğum bu modeli öneririm. Ağırlıklı FPS oyunları oynayan birisiyim ve çok memnunum. Claw grip için de çok uygun bir mouse. Sık sık indirime giriyor şu an 449 TL ama birkaç güne 379 TL'ye iner yüksek ihtimal.

XM1r modelini bende çok beğeniyorum bütçe arttırılabiliyorsa alınabilir.

XM1r alamıyorum bütçemi biraz aşıyor. Bir de G603 aklımdan geçmedi değil. G305'te fazla sıkıtnı yaşadın mı? Yaşadıysan anlatabilir misin?

Güzelmiş. Öneriniz için teşekkür ederim.
Bir de şey diyeceğim bana ergonomik veya ambidextrous (türkçesini unuttum kusura bakmayın) fark etmiyor fazla uzun ve büyük olmadığı sürece çoğu fareyi kullanabilirim.
Kablosuz düşünürsen 1 yıldır kullanmakta olduğum bu modeli öneririm. Ağırlıklı FPS oyunları oynayan birisiyim ve çok memnunum. Claw grip için de çok uygun bir mouse. Sık sık indirime giriyor şu an 449 TL ama birkaç güne 379 TL'ye iner yüksek ihtimal.

XM1r modelini bende çok beğeniyorum bütçe arttırılabiliyorsa alınabilir.

Şu anlık ya xtrfy M42 veya G305 alacağım onun için bir öneriniz var mıdır? Hangisi güzeldir veya hangisi daha avantajlıdır?

Son düzenleme:
XM1r alamıyorum bütçemi biraz aşıyor. Bir de G603 aklımdan geçmedi değil. G305'te fazla sıkıtnı yaşadın mı? Yaşadıysan anlatabilir misin?

Güzelmiş. Öneriniz için teşekkür ederim.
Bir de şey diyeceğim bana ergonomik veya ambidextrous (türkçesini unuttum kusura bakmayın) fark etmiyor fazla uzun ve büyük olmadığı sürece çoğu fareyi kullanabilirim.

Şu anlık ya xtrfy M42 veya G305 alacağım onun için bir öneriniz var mıdır? Hangisi güzeldir veya hangisi daha avantajlıdır?
Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gecikme vs zaten yok o konuda kafana bir şey takılmasın. Pil olarak bunu alırsan eğer baya bir yeter sana.

1 pil 2-3 ay dayanıyor aktif bilgisayar kullanan biriyim öyle söyliyim.

Peki ASUS ROG Gladius 2 Wireless nasıldır? Bu arada SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. G305 daha iyi midir?

HyperX Pulsefire Surge nasıldır? Bunu da önerdiler.​

Şuanlık G305,G403,Xtrfy M42,MM711,SS Sensei Ten Arasında seçim yapmak istiyorum.Hangisi daha iyidir? (şuanlık valorant oynuyorum beni 1 2 sene götürcek iyi mouse gerekli.Ve biraz rage atan oyuncuyum.Birde mouseyi hızlı çevirince sapıtmayacak sensör istiyorum.)

Son düzenleme:
Peki ASUS ROG Gladius 2 Wireless nasıldır? Bu arada SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. G305 daha iyi midir?
Kablosuz alacaksan G305 bu bütçede iyidir ama kullandığın pile göre ağırlaşabiliyor. Ömrü de çok uzun değil bu farenin, 10 milyon tıklama biçilmiş diye biliyorum.

HyperX Pulsefire Surge nasıldır? Bunu da önerdiler.
Alınmaz.

Neden hala başka mouse'da ısrar ettiğinizi anlamıyorum ama, M42 bu bütçede iyidir, pişman etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı