GM 20 Pro vs Xiaomi Redmi Note 8

Bütçe
2500

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
Kardeşime alacağım, çok fazla oyun oynamıyor. Ama fotoğraf çekmeyi seviyor. Max. 2500TL'yi geçmeyecek önerilerinizi de alabilirim. Bunlardan hangisi daha çok işini görür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf konusunda Note 8'i önerebilirim. Gerçekten deneyimlerime göre giriş seviyesi bir telefona göre kamera ya güzel odaklanmışlar. Oyun konusunda 2 oyun dışında bir sıkıntı görmedim. Genshin impact ve Asphalt 9'da telefon 24FPS'lere düşüyor. Ve akıcılık gidiyor. Emulatör konusunda GoW 1 ve 2 dışında AC gibi oyunlarda sıkıntı çekmedim.

Fotoğraf konusunda Note 8'i önerebilirim. Gerçekten deneyimlerime göre giriş seviyesi bir telefona göre kamera ya güzel odaklanmışlar. Oyun konusunda 2 oyun dışında bir sıkıntı görmedim. Genshin impact ve Asphalt 9'da telefon 24FPS'lere düşüyor. Ve akıcılık gidiyor. Emulatör konusunda GoW 1 ve 2 dışında AC gibi oyunlarda sıkıntı çekmedim.
Zaten kız çocuğu, araba oyunu mu oynayacak :D Fotoğraf önemli onun için biraz daha.
Stereo hoparlör, 5000 mAh batarya ve AMOLED ekran gibi avantajları olduğundan Oppo A73 öneririm.
Onunda kamerası 16MP. Düşük gelmez mi, dediğim gibi fotoğraf çekecek bol bol.

Zaten kız çocuğu, araba oyunu mu oynayacak :D fotoğraf önemli onun için biraz daha.

Fotoğraf konusunda güzel. Uzun süre güncelleme de alır. Renk önerim mavi olacaktır. Bu arada panel sorunları var. Tianma olmadığına emin olun panelin. Ben şubeden aldığım için ayarlardan baktım ve huaxing i gördüğüm için aldım.

Zaten kız çocuğu, araba oyunu mu oynayacak :D Fotoğraf önemli onun için biraz daha.

Onunda kamerası 16MP. Düşük gelmez mi, dediğim gibi fotoğraf çekecek bol bol.
Megapiksel kamera kalitesini belirlemez, sadece çözünürlüğe etki eder. Fotoğraf büyütülürse megapiksel farkı ortaya çıkar. İnternette bu cihaz hakkında yapılmış kamera testleri var, bir göz atmanızı öneririm.

Megapiksel kamera kalitesini belirlemez, sadece çözünürlüğe etki eder. Fotoğraf büyütülürse megapiksel farkı ortaya çıkar. İnternette bu cihaz hakkında yapılmış kamera testleri var, bir göz atmanızı öneririm.
Kamerası güzel görünüyor incelemelerde. Yalnız Redmi Note 8'e göre biraz daha pahalı. Değer mi aradaki farka?

Videolarda 2800TL diye bahsediyordular da fiyatına sonra baktım.
Yani A73 biraz daha iyi mi diyorsunuz?
Karar sizin.
Performans önemliyse, oyun oynayacaksanız Redmi Note 8 öneririm.
Ancak Oppo A73'ün de ekran kalitesi, hızlı şarj ve stereo hoparlör gibi avantajları var.
Ben kendime alacak olsam, oyun oynamadığım için Oppo A73 alırdım.

Geri
Yukarı