GM E-Tab 5 Aktivasyon Sorunu

Bende de aynı hata var netkoop.

Fabrika ayarlarında döndürdükten sonra bu ekranda kalıyor, dün 6 gibi açmıştım tableti oyun falan da atmıştım hatta şimdi mal gibi kaldı. Kilitlenen tabletlerin girilmiş TC numarasından tespit edilip disiplin cezası vb. diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı hata var netkoop.

Fabrika ayarlarında döndürdükten sonra bu ekranda kalıyor, dün 6 gibi açmıştım tableti oyun falan da atmıştım hatta şimdi mal gibi kaldı. Kilitlenen tabletlerin girilmiş TC numarasından tespit edilip disiplin cezası vb. diyorlar.
O okuldan okula değişiyor bizim okulda hocalar bizimkini de kırdırın falan diyorlar, cuma günü müdür bile sordu bunu kırma yolu yok mu diye.

Ben kilitlenmeye sebep olacak hiçbir şey yapmadım, açamadım da zaten tableti, zaten alırken ''Şimdi bu tablete Asphalt falan yüklerim'' demedim çünkü bakanlığın vereceği şeyleri ön görebiliyordum ve haklıymışım.

Arkadaşlar aynı sorun bende de var ne olur bir çözümü yok mu lütfen varsa söyleyin...

Ben pazartesi okula götüreceğim soracağım inşallah bi disiplin cezası işlememişimdir korkuyorum.

Kitlenen tablet sorununu çözdüm şarj bitmesini bekleyin. Şarjınız bitmek üzere yazısı gelince pil kullanımına basın oradan sonra hıp hızlı şekilde cleanmaster acmanız yeterli olacak.

Aynı sorun bende de var. AutoRegisterDevice Tablet hatası alıyorum yardım lütfen.
Resim:

7PPrb5.jpg

Aynı sorun bende de var. Bu arada EBA'ya girebilen var mı? Bende geçersiz kullanıcı adı veya şifre diyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı