GM E-Tab 5 Aktivasyon Sorunu

Recoveryden sonra boyle oluyor.

Hepsini yaptim ama 5 10 saniye beklince bir sey gelmedi, sonra TC ve sifreyi girdim hicbir sey olmadi, bu sefer hata falan da vermedi.
Wifi şifresini girdikten sonra kapatıp aç ama sadece wifi şifresini gir sonra kapat ayrıca 5 kezden fazla eba şifreni yanlış girdiysen eba şifreni değiştirmelisin şu an etab 5'den yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Götürürüm tabii ki, yasak olan bir şey yapmadım ki sadece reset attım reset atmak yasak olsaydı ayarlardaki " fabrika ayarlarına döndür" seçeneğini koymazlardı oraya ayrıca EBA sistemine giriş yapabilen var mı şu an giremiyorum.

Çözüldü.
Evet beyler tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovery modu mu ne işte o moda giriyoruz 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user datadan bütün verileri siliyoruz silindikten sonra reboot system diyoruz sonra tablet tekrar açılıyor hemen wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor sonra başlat sekmesine tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz, yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin.

Kardeşim allah senden razi olsun ya.

Götürürüm tabii ki, yasak olan bir şey yapmadım ki sadece reset attım reset atmak yasak olsaydı ayarlardaki " fabrika ayarlarına döndür" seçeneğini koymazlardı oraya ayrıca EBA sistemine giriş yapabilen var mı şu an giremiyorum.

Çözüldü.
Evet beyler tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovery modu mu ne işte o moda giriyoruz 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user datadan bütün verileri siliyoruz silindikten sonra reboot system diyoruz sonra tablet tekrar açılıyor hemen wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor sonra başlat sekmesine tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz, yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin.

Kardeşim yardım et, dediklerini yapıyorum bu sefer de tablet sorgulanıyorda kaldı. Tablet sorgulanıyor yazıyor. Ne yapacağım?

Formatladıktan sonra açtım, Wifi'ye bağlandıktan sonra direk bağlanmıyor, bu yüzden yeniden kapatıp açtım bağlandı. Gerekli bilgileri giriyorum ancak hala aktive olmuyor, bu sefer 10- Tablet Sorgulanıyor ve 10- AutoRegisterDevice Tablet yazıları gidip geliyor. Diğer 60-Hata'sından iz yok.
Kardes bende de oldu format sirasinda ilk bastakine bas duzeliyor biraz bekle cihaz kayit edilmistir diyor.

Yine aynı hata recovery moda girip resetleyip reboot attım wifi'yi girdim kapatıp açtım sadece ilk açılışta started device admin yazıyor sonrası yine aynı fake hesaplarınla mı girip de oldu falan yazıyorsun anlamadım ki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı