GM e-Tab4 for MEB Tabletimde APK Gönderme Yasağı

• Konuyu başlatan 1.618
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 26B
Arkadaşım insanı yanlış yönlendirme! Allah korusun tablete bir şey olursa örnek olarak camı kırıldı diyelim eğer tablet root edilmişse MEB bunu karşılamıyor... Root dışında birçok seçeneği var onları yapabilir.

Bu yeni gelen tableti rootlamak için ana dizinden USB aygıtına bağlandığında komple bağlantıyı kesen değerleri silmek gerekiyor ki o değerleri bulmak kolay değil. Ayrıca rootlasanda ROM atma işlemin çok zahmetli geçecek zira cihazda microSD genişleme yuvası yok.

Arkadaşlar tableti artık eskisi gibi kullanamıyoruz. Eskiden neredeyse istediğimiz her şeyi yapabiliyorduk şimdi tablet Google Play'den ve başka bir yerden ne yüklersek yükleyelim kendi otomatik olarak siliyor. Yani tabletin kontrolü elimizde değil. Ayrıca root için de bilgisayara bağladığımızda bilgisayar onu sadece algılıyor. Yani tabletin içine girip bir yerleri oynayamıyoruz.
ROOT için update dosyasını indirdik ardından onu tablete atamadığım için ROOT işlemini gerçekleştiremedim. Bilgili hakim biri varsa yardim etsin. Tabletten Technopat'a fotoğraf bile atamıyorum ayrıca VPN uygulamalarının hepsini denedik ama işe yaramıyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
APK yüklemenin bir yolu var hemde çok basit.Ayalar>Kullanıcılar>Yeni Kullanıcı diyip yeni kullanıcı açıyorsunuz o kullanıcıya play storeden appinstalleri indirin usb ile pcnize bağlayın apk dosyasını herhangi bir dosyaya atın sonra o programa girin ve attığınız klasöre bakın bu kadar. 1. kullanıcıya ders kitapları 2. kullanıcıya apk oyunları yükleyin bi sıkıntı olursa direk 2. kullanıcıyı silersiniz root kesinlikle atmayın yasal işlem yaparlar. Kullanıcı değiştirmek için tabletde ekran kiliti yapın yani şifreyi girdiğiniz yere gelin altta 2 tane var baştaki 1. kullanıcı yanındaki ise 2. kullanıcı olur
Unutmadan 2. kullanıcıyı açtıkdan sonra gizlilik sekmesi açılacak buradan bilinmeyen uygulamalara izin vermeyi unutmayın.

APK yüklemenin bir yolu var hemde çok basit.Ayalar>Kullanıcılar>Yeni Kullanıcı diyip yeni kullanıcı açıyorsunuz o kullanıcıya play storeden appinstalleri indirin usb ile pcnize bağlayın apk dosyasını herhangi bir dosyaya atın sonra o programa girin ve attığınız klasöre bakın bu kadar. 1. kullanıcıya ders kitapları 2. kullanıcıya apk oyunları yükleyin bi sıkıntı olursa direk 2. kullanıcıyı silersiniz root kesinlikle atmayın yasal işlem yaparlar. Kullanıcı değiştirmek için tabletde ekran kiliti yapın yani şifreyi girdiğiniz yere gelin altta 2 tane var baştaki 1. kullanıcı yanındaki ise 2. kullanıcı olur
Unutmadan 2. kullanıcıyı açtıkdan sonra gizlilik sekmesi açılacak buradan bilinmeyen uygulamalara izin vermeyi unutmayın.

Edit: VPN için vpn 1 click programını 1. kullanıcıya kurun başlatın sol üstte anahtar gelene kadar geldikden sonra 2. kullanıcıya geçerek vpni kullanabilirsiniz vpn 2. kullanıcıda bende çalışmıyor 1.de çalışıyor hepsi denendi.

Ben yapmıştım. Tableti kapatın açma düğmesi ve ses açma kapama düğmesine basın. Tablet açılınca açma düğmesinden elinizi çekin açma kapama düğmesine basılı tutun. Sonra ayarlara girin güvenlik seçeneklerinden bilinmeyen kaynakları etkinleştirin. Eğer ayarlarda böyle bir şey çıkmazsa hep aynı yöntemi tekrarlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı aldın fakat onu tablete nasıl yükleyeceksin yani normalde google play store dışında yükleyemiyorsun.Ama onu güvenlik ayarlarından açabiliyorsun bunda öyle bir seçenek yok.Güvenlik ayarı diye bir şey yok.
Hatta EBA Market ten uygulama indiriyorum fakat güvenlik ayarlarından açın diyor ayarlar ana menüsüne atıyor.
Kardeşim bunun için rootlamana gerek yok ayarlar-depolama-uygulamalar-ayarlar-verileri sil bitti.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı