GNU/Linux dağıtımlarınızın masaüstünü paylaşalım

KS
deepin-terminal

deepin-terminal

Decipat
En iyi cevaplar
2
Yer
/root
Son düzenleme:
En iyi cevaplar
12
Arch Linux DWM. Kullandığım DWM kendi forkumdur.
screenshot-from-2020-07-27-22-02-01-png.625595

Sayılır :) Sonuçta Linux/GNU dağıtımıdır Android ;)
Android GNU/Linux değildir! Android, Linux Kernel'ini kullanır fakat GNU'dan veya UNIX'ten bağımsızdır.

Kerem00

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
88
Yer
/home
Tam da ekran görüntüsü atacaktım, Ubuntu 20.04 çöktü. Çökmesinin sebebi tamamıyla benden kaynaklanıyor. Masaüstü bilgisayarımda GNU/Linux dağıtımlarını mecburen bad sectörlü HDD'me kuruyorum. Bu da doğal olarak çökmelere sebep olabiliyor. Ekran görüntüsü olarak dizüstü bilgisayarımdan Kubuntu(KDE Plasma) atabilirdim fakat ciddi bir özelleştirme yapmıyorum KDE Plasma'ya. Belki yapabilirim ama şimdilik GNOME atmak istiyorum ve bu yüzden sanal makineye Pop!_OS kurdum onu atacağım.

Tema: Arc Theme.
İkon Paketi: Papirus Icon Theme.
İmleç: DMZ-White.(dmz-cursor-theme)
Shell Eklentileri: Dash to Dock, Dynamic Panel Transparency.
(Eklenti olarak sadece görünümü yüksek oranda değiştirenleri, yazdım.)

screenshot-from-2020-07-28-00-43-15-png.625702

1595886547420-png.625705

gen2

Decapat
En iyi cevaplar
8
Yer
127.0.0.1
Tam da ekran görüntüsü atacaktım, Ubuntu 20.04 çöktü. Çökmesinin sebebi tamamıyla benden kaynaklanıyor. Masaüstü bilgisayarımda GNU/Linux dağıtımlarını mecburen bad sectörlü HDD'me kuruyorum. Bu da doğal olarak çökmelere sebep olabiliyor. Ekran görüntüsü olarak dizüstü bilgisayarımdan Kubuntu(KDE Plasma) atabilirdim fakat ciddi bir özelleştirme yapmıyorum KDE Plasma'ya. Belki yapabilirim ama şimdilik GNOME atmak istiyorum ve bu yüzden sanal makineye Pop!_OS kurdum onu atacağım.

Tema: Arc Theme.
İkon Paketi: Papirus Icon Theme.
İmleç: DMZ-White.(dmz-cursor-theme)
Shell Eklentileri: Dash to Dock, Dynamic Panel Transparency.
(Sadece görünümü yüksek oranda değiştirenleri, yazdım.)

Eki Görüntüle 625702

Eki Görüntüle 625705
Geçenlerde PopOs kurmak gibi bir hataya düştüm. Çok amatör bir dağıtım olduğunu düşünüyorum.

Kerem00

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
88
Yer
/home
Geçenlerde Pop!_OS kurmak gibi bir hataya düştüm. Çok amatör bir dağıtım olduğunu düşünüyorum.
Rufus ile yazdırmayı denediğimde MBR ve GPT seçeneklerinin kapanmasına da uyuz olmuştum bu yüzden kurmadım. Açıkçası Ubuntu tabanını ve GNOME'yi seviyorum fakat düz Ubuntu dağıtımı bence sıkıntılı. Pop!_OS'i de pek beğenemiyorum açıkçası. Kubuntu'dan aşırı memnun kalmıştım.

Yukarı