GNU/Linux dağıtımlarınızın masaüstünü paylaşalım

Arch Linux XFCE

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2020-07-27_00-20-29.png
    Ekran görüntüsü_2020-07-27_00-20-29.png
    34,9 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:
Tam da ekran görüntüsü atacaktım, Ubuntu 20.04 çöktü. Çökmesinin sebebi tamamıyla benden kaynaklanıyor. Masaüstü bilgisayarımda GNU/Linux dağıtımlarını mecburen bad sectörlü HDD'me kuruyorum. Bu da doğal olarak çökmelere sebep olabiliyor. Ekran görüntüsü olarak dizüstü bilgisayarımdan Kubuntu(KDE Plasma) atabilirdim fakat ciddi bir özelleştirme yapmıyorum KDE Plasma'ya. Belki yapabilirim ama şimdilik GNOME atmak istiyorum ve bu yüzden sanal makineye Pop!_OS kurdum onu atacağım.

Tema: Arc Theme.
İkon Paketi: Papirus Icon Theme.
İmleç: DMZ-White.(dmz-cursor-theme)
Shell Eklentileri: Dash to Dock, Dynamic Panel Transparency.
(Eklenti olarak sadece görünümü yüksek oranda değiştirenleri, yazdım.)

Screenshot from 2020-07-28 00-43-15.png

1595886547420.png

Tam da ekran görüntüsü atacaktım, Ubuntu 20.04 çöktü. Çökmesinin sebebi tamamıyla benden kaynaklanıyor. Masaüstü bilgisayarımda GNU/Linux dağıtımlarını mecburen bad sectörlü HDD'me kuruyorum. Bu da doğal olarak çökmelere sebep olabiliyor. Ekran görüntüsü olarak dizüstü bilgisayarımdan Kubuntu(KDE Plasma) atabilirdim fakat ciddi bir özelleştirme yapmıyorum KDE Plasma'ya. Belki yapabilirim ama şimdilik GNOME atmak istiyorum ve bu yüzden sanal makineye Pop!_OS kurdum onu atacağım.

Tema: Arc Theme.
İkon Paketi: Papirus Icon Theme.
İmleç: DMZ-White.(dmz-cursor-theme)
Shell Eklentileri: Dash to Dock, Dynamic Panel Transparency.
(Sadece görünümü yüksek oranda değiştirenleri, yazdım.)

Eki Görüntüle 625702

Eki Görüntüle 625705
Geçenlerde PopOs kurmak gibi bir hataya düştüm. Çok amatör bir dağıtım olduğunu düşünüyorum.

Geçenlerde Pop!_OS kurmak gibi bir hataya düştüm. Çok amatör bir dağıtım olduğunu düşünüyorum.
Rufus ile yazdırmayı denediğimde MBR ve GPT seçeneklerinin kapanmasına da uyuz olmuştum bu yüzden kurmadım. Açıkçası Ubuntu tabanını ve GNOME'yi seviyorum fakat düz Ubuntu dağıtımı bence sıkıntılı. Pop!_OS'i de pek beğenemiyorum açıkçası. Kubuntu'dan aşırı memnun kalmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı