GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

Hocam her dağıtımda aynı tasarım üzerinden ilerliyorsunuz. Farklı bir şeyler de deneyin bence.
5 dakikadır bunu yazıp yazmamak için tereddüt ediyordum cidden. Hepsi birbirinin aynısı gibi duruyor. Yani, zevkler ve renkler tartışılmaz da sanki farklı şeyler denerse daha iyi olurmuş gibi geliyor bana da. Yinede bu konuda pek söz hakkımızın olduğunu sanmıyorum.

5 dakikadır bunu yazıp yazmamak için tereddüt ediyordum cidden. Hepsi birbirinin aynısı gibi duruyor. Yani, zevkler ve renkler tartışılmaz da sanki farklı şeyler denerse daha iyi olurmuş gibi geliyor bana da. Yinede bu konuda pek söz hakkımızın olduğunu sanmıyorum.

Hocam bu arada eski konularda sizin masaüstünüzü görmüştüm. Başka bir konuda daha görünce adam acaba sadece masaüstünü mü özelleştiriyor dedim. Mesajlarınıza baktım. Masaüstleriniz çok güzel duruyor. Hayranınızım :)

Hocam bu arada eski konularda sizin masaüstünüzü görmüştüm. Başka bir konuda daha görünce adam acaba sadece masaüstünü mü özelleştiriyor dedim. Mesajlarınıza baktım. Masaüstleriniz çok güzel duruyor. Hayranınızım :)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ne yazsam bilemedim cidden. :)

Ekran Görüntüsü - 2021-02-15 14-59-26.png

Dağıtım: Ubuntu budgie.
Masaüstü ortamı: Budgie.
İkon teması: Tela Dark.
İmleç teması: Vimix white.
Genel tema: Whitesur Dark.
Pencere teması: Whitesur Dark.

@Görkem Han bunlar eski dağıtımlardan kalma yakında tekrar kde yükleyeceğim o zaman bu sefer ışıklı mışıklı bir şey yapmayı planlıyorum.

Geri
Yukarı