GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

Kullanırlar yav niye kullanmasınlar, sadece benim daha çok hoşuma gidiyor text editor kullanmak.
GNU/Linux için bir dosya yöneticisi ararken bir sitede, prolar dosya yöneticisi kullanmaz diyordu. Bir de senin böyle pro ekranı görünce çok doğru olduğunu anladım. Kral adamsın.

Teşekkürler, siteye yüklediğimde otomatik olarak downscale etmiş. Aşağıdaki linkte downscale edilmemiş şekilde olması lazım, yakınlaştırarak bakabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1379793
Hocam tarayıcı kısmını nasıl böyle yapıyorsunuz?Çok hoş gözüküyor.Altta sosyal medya gibi bölümler,üstte hoşgeldin yazısını kısmından bahsediyorum.

Hocam tarayıcı kısmını nasıl böyle yapıyorsunuz?Çok hoş gözüküyor.Altta sosyal medya gibi bölümler,üstte hoşgeldin yazısını kısmından bahsediyorum.
Hocam tamamen benimki gibi bir setup istiyorsanız, kullandığım startpage ve userChrome.css'leri özelleştirerek aynı görünümü elde edebilirsiniz.
Startpage:
userChrome.css:
Wiki sayfalarında yeteri kadar bilgi mevcut, eğer takıldığınız bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz yeni bir konu açarak.

Hocam tamamen benimki gibi bir setup istiyorsanız, kullandığım startpage ve userChrome.css'leri özelleştirerek aynı görünümü elde edebilirsiniz.
Startpage:
userChrome.css:
Wiki sayfalarında yeteri kadar bilgi mevcut, eğer takıldığınız bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz yeni bir konu açarak.
Deneyeyim bir teşekkür ederim.

ekran5.png

ekran.png

Yahu arkadaş, yemişim Polybar'ı. Barsız takılıyorum bundan sonra.
@ali019283, senden gördüm dedim bende kurayım NvChad. Harbiden güzelmiş.

Geri
Yukarı