God of War ön sipariş bitince fiyat değişir mi?

Tabi ki olabilir. Yarın bir anda herhangi bir Merkez Bankası kararı ile dolar 20-30 civarlarını gördüğü ütopik bir Türkiye düşünün. Bu adamların cebine 4-5 dolar para gelemeyeceği için güncelleyeceklerdir. O yüzden şunu söylemek istiyorum dolar üzerinden bir artış veya azalış olmaz, fakat TL üzerinden bir şey söylemek zor. Elder's Ring arttı mesela.

Tabi ki olabilir. Yarın bir anda herhangi bir Merkez Bankası kararı ile dolar 20-30 civarlarını gördüğü ütopik bir Türkiye düşünün. Bu adamların cebine 4-5 dolar para gelemeyeceği için güncelleyeceklerdir. O yüzden şunu söylemek istiyorum dolar üzerinden bir artış veya azalış olmaz, fakat TL üzerinden bir şey söylemek zor. Elder's Ring arttı mesela.
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.

Büyük ihtimal değişecektir. Hatta yarın ne olacağı belli değil her zaman değişme olasılığı vardır.

Fiyat artabilir bu nedenle on sipariş verdim GoW ile DL2 oyunlarını alabiliyorsanız şimdiden alın oyunun çıkmasın 3 gün kaldı zaten.

Hocam ben ön sipariş ile aldım ilk duyurulduğunda. Ortada Elden ring örneği de var karar sizin. Bütçeniz varsa mutlaka alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı