Oyun God of War Steam'de 197TL

6 tane Yunan mitolojisi 2 tane de İskandinav mitolojisinde geçen oyun var. İskandinav mitolojisinde geçen oyun eskilere gönderme yapıyor hatta bunlar önemli ve senaryonun vuruculuğu için anlaşılması gereken göndermeler fakat temel hikâyeyi ilk 6 oyunu oynamayan da anlar.
Mitolojiye hakim olduğum ve ilk iki seriyi oynadıktan sonra oyunu takip ettiğim için az-çok biliyorum ama ne bunu oynayıp "diğerlerini de oynayayım biraz hoşuma gitti oyun" diyebiliyoruz ne bu bitti Ragnarök'ü oynayayım diyebiliyoruz. Demek istediğim seriyi çok sattı ama tıkandı biraz da PC'den sömürelim diye tek oyunla itelemek yerine eskiler olmasa da gelecek serileri PC'ye de çıkaracağız deseler daha iyi olurdu.

Mitolojiye hakim olduğum ve ilk iki seriyi oynadıktan sonra oyunu takip ettiğim için az-çok biliyorum ama ne bunu oynayıp "diğerlerini de oynayayım biraz hoşuma gitti oyun" diyebiliyoruz ne bu bitti Ragnarök'ü oynayayım diyebiliyoruz. Demek istediğim seriyi çok sattı ama tıkandı biraz da PC'den sömürelim diye tek oyunla itelemek yerine eskiler olmasa da gelecek serileri PC'ye de çıkaracağız deseler daha iyi olurdu.
Ragnarok PC'ye gelecek zaten.

Bu ekonomide bu fiyatı ile kaçırılmaması gereken oyunlardan bir tanesi.

Ayrıca God of War: Ragnarök’ten sonra videolarına baktığımda bu oyunun adeta bir “demo” olarak kaldığını söyleyebilirim.

Tabii henüz birinci oyunu bile oynamayan kişiler için bu buzdağının sadece görünen yüzü.

Son düzenleme:
GOW: Ragnarök 1-2 seneye PC'ye gelir. Aslında önceki oyunları da bi remastered şeklinde PC'ye getirseler tekrar oynamak isterdim.

Geri
Yukarı