Oyun God of War Steam'de 197TL

God of War gibi başyapıt için oldukça uygun fiyat, atmosferi, hikayesi, grafiği bizzat kendine çekiyor ve herkesin bir fırsat vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Ragnarok çıksa keşke.
Ben de PS4'te oynuyorum, çok iyi oyun. Sırf bilgisayarda da görmek istediğimden çıkmasını istiyorum, en geç 1 hadi bilemedin 2 seneye çıkar.

Bu God of War olayını ben hiç anlamadım. Oyun yanlış bilmiyorsam 9 tane olarak seriden oluşuyor. Fakat hikayesi biraz daha kendine has diye 2018'i PC'ye geçirdiler diğerleri öyle kaldı.
Hocam öbürleri eski diye, şu an 8 oyunluk bir seri. 6 oyun Yunan mitolojisinde geçiyor, onlar da remake ya da remastered olup ps ve pc ye gelir diye düşünüyorum, 1 2 sene içinde de en son çıkanı yani Ragnarök'ü görürüz diye ümit ediyorum.

1675291278231.png

God of War PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR war28 kodu ile daha uyguna alınabilir. Bitirdim, muhteşem bir oyun.

Voidu üzerinden alırsanız ekstra puan kazanabilirsiniz. Bunu sonraki indirimlerde kullanabilirsiniz.

2023-02-02_01-45.png

Etail üzerindeki indirim daha iyiymiş.

Voidu üzerinden alırsanız ekstra puan kazanabilirsiniz. Bunu sonraki indirimlerde kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1653963
O 67 puanı sonraki alışverişte kullanamazlar. En az 150 puan olması şart.

*Voidu Puanı, Voidu mağazasında PC oyunları satın alırken kullanabileceğiniz dijital bir para birimidir. 1 Voidu Puanı 0,01 €'ya eşittir. Uyarı: Satın alım sırasında Ödül Puanlarınızı kullanabilmeniz için hesabınızda en az 150 Ödül Puanı olması gerekmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı