Godzilla vs Kong

Film benim de beklediğim gibi gelişti :D
Ya büyük bir maymunla(!), hareket eden bir nükleer enerji santiralini bir tutmayın n'olur. :D
[/QUOTE]
"]

İzledim. 1 saat 20 dakika gibi bir süre dayanabildim.
İlk dövüşleri gayet güzeldi. Mecha Godzilla geleceği barizdi. Fakat film boyunca tek özelliği büyük bir maymun olan Kong'un sürekli "Kong kimseye boyun eğmez." tarzı replikler olunca ve Kong'un baltayı almasından sonra gerçekten "öh" dedim. Sıkıldım ve kapattım. Belki birkaç ay sonra geri döner ve izlerim.

İzledim. 1 saat 20 dakika gibi bir süre dayanabildim.
İlk dövüşleri gayet güzeldi. Mecha Godzilla geleceği barizdi. Fakat film boyunca tek özelliği büyük bir maymun olan Kong'un sürekli "Kong kimseye boyun eğmez." tarzı replikler olunca ve Kong'un baltayı almasından sonra gerçekten "öh" dedim. Sıkıldım ve kapattım. Belki birkaç ay sonra geri döner ve izlerim.
Hocam film boyunca nasıl duyabildiniz. Bir sahne dışında öyle bir kelime çıkmadı kimseden. Hatta ben daha da överler diye düşünüyordum. Kongu yüceltmek değil bildiğiniz ezmişler Kongu. Tüm fightlarda Kong kaybetti. Baltasını aldı ama yine hiçbir şey yapamadı Godzillaya karşı. Zaten baltası bile Godzillanın ağzından çıkan enerjiyle çalışıyordu. Ben Kongu daha fazla öne atarlar diye düşünüyordum ama adamlar bildiğin ezmişler Kongu.

Geri
Yukarı