Godzilla vs Kong filminden yeni bir teaser geldi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
31 Mart'ta sinemalarda ve HBO Max'de gösterime girecek olan Godzilla vs Kong filminden yeni bir teaser geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
31 Mart'ta sinemalarda ve HBO Max'de gösterime girecek olan Godzilla vs Kong filminden yeni bir teaser geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ikilinin savaşı efsane olacak.

Bunların ikisi de niyeti iyi olan yaratıklar değil mi? Birisi doğa düzeni için savaşıyor (Godzilla), diğeri de kendi halinde bulaşılmadığı müddetçe kötülük yapmayan maymuncuk (Kong) :) Neden ikisini kapıştırma gereği duymuşlar anlamadım. Çünkü sevilen yaratıklar. Biri kazansa, diğeri kaybetti diye üzülürsün.

Bunların ikisi de niyeti iyi olan yaratıklar değil mi? Birisi doğa düzeni için savaşıyor (Godzilla), diğeri de kendi halinde bulaşılmadığı müddetçe kötülük yapmayan maymuncuk (Kong) :) Neden ikisini kapıştırma gereği duymuşlar anlamadım. Çünkü sevilen yaratıklar. Biri kazansa, diğeri kaybetti diye üzülürsün.
Öyle hocam ama heyecanlı olacak.

Batman v Superman filmindeki gibi olacaktır. Mechagodzilla ya da Mecha-King Ghidorah görmemiz olası.

Öyle hocam ama heyecanlı olacak.
Orası kesin tabii. Gayet güzel duruyor. Fakat dediğim gibi işte biraz sonu üzücü olacak gibi. İkisi dost olup el ele verirlerse bilemem :)
Batman v Superman filmindeki gibi olacaktır. Mechagodzilla ya da Mecha-King Ghidorah görmemiz olası.
Batman'i canlandıran adamı role pek yakıştıramadığım için izlemedim açıkçası. Christian Bale olsa seve seve izlerdim. Yani o yüzden sonunu bilmiyorum. Bilmemeyi de tercih ederim. Spoiler olmasın. Belki izlerim.

Kong'un işi zor. :) Bu ara 0:33 de görülen Godzillaya mekanik Godzilla diyorlar. Yani gerçek godzilla olmayabilir. Bilindiği üzere Mekanik Godzilla şekil değiştirebilme özelliğine sahip.

Geri
Yukarı