Godzilla vs Kong

Bir de şu var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayn Bende ilk izlediğimde Mecha Godzilla görmüştüm.

Ya büyük bir maymunla(!), hareket eden bir nükleer enerji santiralini bir tutmayın n'olur. :D
Hem normalde arada devasa bir boy ve ağırlık farkı var. Filmlerinde yaklaşık 120m olan yaratık, Godzilla: Planet of the Monsters (2017) filminde ise boyu 300m.
King Kong filmlerinde ise boyu 24m ile 60m arasında değişmiş.
Ama gişe için saçmalanmış ve bu farklar yutulmuş.
Godzilla reis FTW. :p

Ya büyük bir maymunla(!), hareket eden bir nükleer enerji santiralini bir tutmayın n'olur. :D
Hem normalde arada devasa bir boy ve ağırlık farkı var. Filmlerinde yaklaşık 120m olan yaratık, Godzilla: Planet of the Monsters (2017) filminde ise boyu 300m.
King Kong filmlerinde ise boyu 24m ile 60m arasında değişmiş.
Ama gişe için saçmalanmış ve bu farklar yutulmuş.
Godzilla reis FTW. :p
Boy farkı bildiğiniz gibi değil. King Kong: Skull Island’da yani 1973’te çocuktu. Aradan 40 sene geçti ve Godzilla ile aynı boya geldi.

Boy farkı bildiğiniz gibi değil. King Kong: Skull Island’da yani 1973’te çocuktu. Aradan 40 sene geçti ve Godzilla ile aynı boya geldi.
Hey maşallah 30m'den 120m'e iyi boy atmış desene. :D
ezgif-3-a042b3d7cc77.gif

@Nicksizfury
Godzilla'yı öldürtmek, kendi mantıklarına aykırı bir durum. Küllerinden doğuyor yaratık, nasıl ölsün?

2014 filminin fragmanına geri dönüp baktığınızda orada da Godzilla'yı pek iyimser olarak göstermemişler. Hatta atom bombasıyla öldürmeye çalışmaları da işin ilginç yanıydı. Ve bir film hariç diğer her filminde sonunda godzilla şehri kurtarıp geri dönüyor. O birinde de yine zarar vermiyor aslında.

Benim anlamadığım, ne oldu da godzilla kötü karakter oldu yine?

Aslında galiba biraz çözdüm. Fragmanın 1.45 dakikasında adam Godzilla serbest ve halka zarar veriyor. Sebebini de bilmiyoruz diyor. Yani onlarda Godzillayı iyi biliyordu ama çıkıp halka zarar verdikten sonra sebebinin bilmedikleri için kötü bellediler. Ve sonra olaylar gelişti Kong vs. geldi. Veya bu biraz saçma olurdu ama Mecha Godzilla öncesinde halka zarar verdi. Bunun normal Godzilla olduğunu sandılar. Ve Kongu çağırdılar. Ama o aslında normal Godzilla değildi. Ve bu öğrenilince ikisi birlikte Mecha Godzillaya daldılar. Tamam ikincisi biraz saçma bir teoriydi kabul ediyorum ama aklıma başka bir şey gelmiyor.

Bence 2 karakterde ölücek.
O en imkansızı işte 😂 Tek bir karakter de bile kafamız karıştı. Sen ikisi de ölecek diyorsun hocam. Hayvan gibi paralar kazandığı iki koca markayı tek filmde öldürtmezler.

Sonuna kadar Kong. Kong'a ordu da yardım ediyor. Godzilla'nın gram şansı yok.
Hocam ordunun attığı şeyler Godzilla'ya sinek vızıldaması gibi geliyor.

Geri
Yukarı