Godzilla vs Kong

Aslında galiba biraz çözdüm. Fragmanın 1.45 dakikasında adam Godzilla serbest ve halka zarar veriyor. Sebebini de bilmiyoruz diyor. Yani onlarda Godzillayı iyi biliyordu ama çıkıp halka zarar verdikten sonra sebebinin bilmedikleri için kötü bellediler. Ve sonra olaylar gelişti Kong vs. geldi. Veya bu biraz saçma olurdu ama Mecha Godzilla öncesinde halka zarar verdi. Bunun normal Godzilla olduğunu sandılar. Ve Kongu çağırdılar. Ama o aslında normal Godzilla değildi. Ve bu öğrenilince ikisi birlikte Mecha Godzillaya daldılar. Tamam ikincisi biraz saçma bir teoriydi kabul ediyorum ama aklıma başka bir şey gelmiyor.
Olabilir. Fakat Mecha Godzilla nasıl ortaya çıktı hâlâ düşünüyorum. Şu 2. Godzilla filminde deli bir adam vardı. O yapmış olabilir. Ya da değişik bir firma. Fragmanda neden gösterdiler o da ayrı bir merak konusu.

İşte böyle meraklandırıp gişe yapmak için 😄

Bence amaçları buysa çoktan ulaştılar :).
Arkadaşlar bir ipucu daha buldum. Fragmanda ipucu haritasının olduğu yerde Godzilla + Apex yazıyor. Apex ise bir teknoloji gibi bir şey. Godzilla ile birleşimi Mecha Godzilla'yı yapmış olabilir. Fragmanı hâlâ inceliyorum.

Son düzenleme:
Normal şartlarda elini yüzünü atom bombasıyla yıkayan Godzilla'nın alması gerekir ama filmde kong alacaktır kesin.

1. olarak kong etrafındaki şeyleri kullanmayı çok iyi biliyor kong çok güçlü bir titan.

2- olarak kong tek başına godzillayı yenemez fragmanı izlemedin herhalde bir baltası var ve bu balta nükleer enerjiyi emiyor.

3-olarak insanlar büyük ihtimalle Kong'a yardım edecek.

1. olarak kong etrafındaki şeyleri kullanmayı çok iyi biliyor kong çok güçlü bir titan.

2- olarak kong tek başına godzillayı yenemez fragmanı izlemedin herhalde bir baltası var ve bu balta nükleer enerjiyi emiyor.

3-olarak insanlar büyük ihtimalle Kong'a yardım edecek.
Hocam yeni fragmanda zaten godzilla kongu pert etmiş belli oluyor. Kızın ağlayıp konstre ol demesi falan buna işaret ediyor. Klasik drama işte kong pert olacak kız gelecek ağlayacak moral verecek sonra kong birden yenecek. Ama büyük ihtimalle daha önce attığım teoride ki gibi gelişecek olaylar.

Godzilla "ölümsüz" olarak nitelendiriliyor. Öleceğini zannetmiyorum ama her zamanki gibi bunlar kapışırken araya başka yaratıklar girecek ve bu ikisi bir olup onları yenecek. Benim düşüncem bu.
Filmi izledim şimdi. İyi tahmin etmişim. 😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı