Göbek nasıl eritilir?

Hocam spor yapmak isterim ama bu konuda çok bilgisiz olduğum için hangisini yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Hocam yakınımda spor salonu olmadığı için gidemem maalesef.

Dostum metabolizmanada bağlı sanada bağlı durum bu bende göbekli birisiydim 90 kiloydum bak belki inanmasın ekmeği kestim sadece ekmeği kestim bak ekmeği kessen bile çok rahat kilo vericeksin ben 90 dan 70 kiloya düştüm

Hocam keşke bende de olsa böyle bir durum

Vücudun şekere ihtiyacı yoktur. Kan şekeri düşüklüğü, hayatın sonu değildir. Makarna'nın içinde bile nişasta vb. var zaten şekeri karşılıyorsun. Kan şekerinin düşmesi için sebep kalmıyor. Şeker ekstra tüketilmemeli. Göbek çevresindeki yağları götürme konusunda haklısınız her yerden gider ancak. Göbek tarafındaki yağlar, çok daha uzun ömürlü ve yediğin besinlere göre zorluğu değişen yağlar olur. İnsülin direnci düşük yiyecekler yenirse ve bununla beraber egzersiz yapılırsa göbek tarafındaki yağlar daha hızlı gider.

Zaten ekmek çok yemiyorum. Sabah 2 kaşarlı tost yapıyorum daha da ekmek yemiyorum neredeyse.
Reis ne yaptın tost ne . Tost yemeği acil bırakman lazım. Madem spor salonu yok, sabah sirke içip aç karnına koş. Şeker, yağ, ekmekten uzak dur. İnternetten kilonun yoğun olduğu bölgeyi yazarak yapılabilecek hareketleri öğren. Anladığım kadarıyla senin de metabolizman benim gibi yavaş. Bizim gibiler için su içsek yarar. O yüzden fedakarlık bize şart. Kendine hâkim olursan vücut mecburen verecek zaten. Protein almayı da ihtimal etme tâbi.

Hocam sabah 2 kaşarlı tost yiyorsanız sorun orada başlıyor

Sabah karnım aç, okula gideceğim, hızlı bir şeyler yemem gerekiyor. Kahvaltı olarak 2-3 yumurta ketçap ile yesem iyi midir?

Sabah karnım aç, okula gideceğim, hızlı bir şeyler yemem gerekiyor. Kahvaltı olarak 2-3 yumurta ketçap ile yesem iyi midir?
Öcüler şimdi, günde bi' öğün yenilen tost ekmeğine laf ettikleri gibi ketçapa'da laf atarlar. Ketçap yapısı ve tadı gereği şekerlidir. Tüketilmesinde sakınca yoktur ancak ipin ucunu kaçırmayın. Şekeri azaltılmış ketçap kullanırsanız iyi olur. Tadında bi' farklılık yok ama besin değerli daha yüksek. Mayonezden uzak durun. 100g'ında 78g yağ vardır. %90 kadar yağı azaltılmış mayonezleri tercih edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…