Göbek nasıl eritilir?

Hocam ben de aynı şekil 2 seneye yakın fitness a gidiyorum. Sirke içme olayını da izlediğim bu kanaldan öğrendim. Dediğiniz gibi kilo vermek zor değil ancak bunlarda bir yöntem. Gereği kadar yemek gerekir her şeyden ancak işin bir kısmı da var ki spor yapmayan ve her gen işleyişi aynı olmadığı için birisi 2 ekmek yiyip kilo alıverir diğerinde bir tık bile kilo artışı gözlenmez. Bunlar bi tavsiye. Sizi bu kadar sıkan şey ne?
Her şeye öcü gözüyle bakmanız. Diyet yapan adam, pilav ve makarnaya canavar gibi bakıyor. Ancak sağlıklı olduğunu bilmiyor. Kendisine faydası olmayan, yapmadığı şeyleri size yararlıymış gibi söyleyen "detoks suyu, bi' günde 3 kilo" gibi yalanlara insanların inanmasının tek sebebi, kilo vermenin çabuk olmasını istedikleri ve kendilerini kandırmalarıdır. Spor, spor, spor demeniz. Ancak hiç biriniz bilmiyor ki, kilo verme konusunda %70 beslenme, %30 sporken, onsuz hiç bi' şey olmayacağını savunmak. Bu yöntem değil eziyet. Diyet yapan biri illa ki, yeşil çaylı detoks suyundan, spor yapan birisi illa ki, zerdeçallı, zencefilli, limonlu sulardan fayda alır ancak bunu sadece buna bağlamak inanılmaz saçma. Vücud dediğiniz şey, bu kadar kolay işlemiyor. Şunu içeyim kilo vereyim değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Porsiyon küçültmekten kasıt tam doymadan kalkmanız hocam. Fitness a gidemiyorsanız sizin için iyi bir yöntem olur.

Evet ilk olarak boğazı tutmak lazım mesela 1 tabak pilav yiyorsan ilk adımda onu yarım a düşür. Adım adım bütün yediklerini kıs zaten bir süre sonra miden küçülüyor.

Her şeye öcü gözüyle bakmanız. Diyet yapan adam, pilav ve makarnaya canavar gibi bakıyor. Ancak sağlıklı olduğunu bilmiyor. Kendisine faydası olmayan, yapmadığı şeyleri size yararlıymış gibi söyleyen "detoks suyu, bi' günde 3 kilo" gibi yalanlara insanların inanmasının tek sebebi, kilo vermenin çabuk olmasını istedikleri ve kendilerini kandırmalarıdır. Spor, spor, spor demeniz. Ancak hiç biriniz bilmiyor ki, kilo verme konusunda %70 beslenme, %30 sporken, onsuz hiç bi' şey olmayacağını savunmak. Bu yöntem değil eziyet. Diyet yapan biri illa ki, yeşil çaylı detoks suyundan, spor yapan birisi illa ki, zerdeçallı, zencefilli, limonlu sulardan fayda alır ancak bunu sadece buna bağlamak inanılmaz saçma. Vücud dediğiniz şey, bu kadar kolay işlemiyor. Şunu içeyim kilo vereyim değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İllaki yapmalı diye bir şey demedim ki önerdiğim videodaki kişi de bunları illaki yapın demiyor.

Bu arada hayatta spor çok önemli bir şeydir. Sadece diyetle iş bitmez. Ve hatta spor yapmayan kişinin kendine saygısı yoktur bence bu kadar da önemli bir şey olduğunu vurguluyorum. Vücutta tek olay zayıf görünmek değildir. Fit görünmek bir vücut için en sağlıklısıdır.

Geri
Yukarı