Göbek nasıl eritilir?

Sabah karnım aç, okula gideceğim, hızlı bir şeyler yemem gerekiyor. Kahvaltı olarak 2-3 yumurta ketçap ile yesem iyi midir?
Sabah aç karınla 1 bardak sirke içebilirseniz güzel olur. Öğünlerinizi ve porsiyonlarınızı azaltın. Her gün koşu yapmaya çalışın her gün olmasa bile 2 günde bir yapın. Fitness a gitme durumunuz varsa durmayın hemen gidin.

Sabah aç karınla 1 bardak sirke içebilirseniz güzel olur. Öğünlerinizi ve porsiyonlarınızı azaltın. Her gün koşu yapmaya çalışın her gün olmasa bile 2 günde bir yapın. Fitness a gitme durumunuz varsa durmayın hemen gidin.
Üniversite'de program yazmadığım ve sonuç almayan kimse kalmadı. 4 büyük spor salonunda PT'lik yaptım.(Can sıkıntısı). Hiç bi' zaman birisine sirke için demedim. Kilo vermek bu kadar, zor karışık bi' şey değil. Ağzını tutacak gerekli seviyede karbonhidrat, yağ ve proteinini alacaksın. Kilonu verir, Fitness'a gidiyorsan hem kilo verir hem kas kütlesi kazanırsın. Okumamış, ezber eğitim sistemi ile sizin milyarlanızı söken diyetisyenleri dinlemek yerine doğallığın peşinden gidin. İnsanın kendine eziyet etmesi ne kadar kötü bi' şey. Aç karnına sirke içmenin yararlı olduğunu kanıtlayan bi' adet bilimsel makale yoktur.

Hocam olduğum yerde spor salonu olsa keşke, hiç düşünmeden giderdim. Bir de porsiyonları küçültmekten kastınız mesela 1 tabak mercimek çorbası içmek yerine yarim tabak içmek gibi mi?

Üniversite'de program yazmadığım ve sonuç almayan kimse kalmadı. 4 büyük spor salonunda PT'lik yaptım.(Can sıkıntısı). Hiç bi' zaman birisine sirke için demedim. Kilo vermek bu kadar, zor karışık bi' şey değil. Ağzını tutacak gerekli seviyede karbonhidrat, yağ ve proteinini alacaksın. Kilonu verir, Fitness'a gidiyorsan hem kilo verir hem kas kütlesi kazanırsın. Okumamış, ezber eğitim sistemi ile sizin milyarlanızı söken diyetisyenleri dinlemek yerine doğallığın peşinden gidin. İnsanın kendine eziyet etmesi ne kadar kötü bi' şey. Aç karnına sirke içmenin yararlı olduğunu kanıtlayan bi' adet bilimsel makale yoktur.
Hocam ben de aynı şekil 2 seneye yakın fitness a gidiyorum. Sirke içme olayını da izlediğim bu kanaldan öğrendim. Dediğiniz gibi kilo vermek zor değil ancak bunlarda bir yöntem. Gereği kadar yemek gerekir her şeyden ancak işin bir kısmı da var ki spor yapmayan ve her gen işleyişi aynı olmadığı için birisi 2 ekmek yiyip kilo alıverir diğerinde bir tık bile kilo artışı gözlenmez. Bunlar bi tavsiye. Sizi bu kadar sıkan şey ne?

Hocam nasıl egzersizler yapmalıyım? Önerdiğiniz bir program veya video var mı?

Maalesef o kadar bilgim yok fitness salonlarından bilgi alabilirsin illa fitness a gitmene gerek yok aslında tempolu yürüyüş sağlıklı beslenme, Deniz'e yakınsan yüzmek de çok iyi geliyor günlük 45 dakika 2 kez yaparsan 2-3 ayda hafiften belirgin değişimleri görürsün gibi geliyor, evde düzgün ve doğru şekilde egzersizler. (şınav mekik barfiks gibi)
Mesela bir işte çalışıyorsan onu spor haline getir eğer (masa başı değilse).

Hocam nasıl egzersizler yapmalıyım? Önerdiğiniz bir program veya video var mı?
Vücud ve fitness, diyetler o kadar garip şeyler ki, bazen eminim dediğin şeyler yanlış çıkabiliyor. En küçük örneği, 1 saat yürümenin, 30 dakika tempolu koşudan daha fazla yağ yaktırması. Bunun sebebi ise yağ yakımının önce diğer besin gruplarını erittikten sonra başlaması. Vücud yürümede 40 dakika yağ yakarken, koşuda 10 dakika yakıyor. Yürüme, bisiklet, plank vb. hareketler her şey egzersiz grubuna girer. Hangisini yapabiliyor, rahat edebiliyorsanız yapabilirsiniz.

Hocam olduğum yerde spor salonu olsa keşke, hiç düşünmeden giderdim. Bir de porsiyonları küçültmekten kastınız mesela 1 tabak mercimek çorbası içmek yerine yarim tabak içmek gibi mi?
Porsiyon küçültmekten kasıt tam doymadan kalkmanız hocam. Fitness a gidemiyorsanız sizin için iyi bir yöntem olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı