Gördüğünüz en korkunç rüyalar?

Rüyadayım beni biri uyandiriyor elinde kalaşnikovlu teyze evde beni kovaliyor sonra bi adam geliyor yasli teyzeyi aliyor eve koyuyor kadin bizim kullanmadigimiz arka odadaki balkondan odaya giriyor yeni aldigim telefona sıkıyor telefonu elime aliyorum telefon un tanesi gibi yere dusuyor sinirlaniyor arkada odadan emanti aliyorum teyze sıka sıka kaciyor evinin kapisinda sen bekle diyor eve giriyor cikiyor silaha durbun ve 180li şarjör takıyor taraya taraya kovaliyor beni topugumdan vuruluyorum tam kafama sıkarken uyandım

Karabasan görmüştüm bir keresinde şu şekilde :
Odamdaydım yanında da ablam vardı ama nedersem diyim beni görmüyordu sanki yokmuşum gibi sonrasında biyanda salonun kapısıyla ışıklar açılıp kapandı başta cam açıktır die düşünmüştüm sonrasında kapı açılıp kapandı açıldığında siyah bir varlık geldi hızlıca ve üstüme çıktı o sırada ablama ve annem ile babama seslenmistim duymadılar sonrasında bana birşey dedi o varlık ( yada sordu ) o sırada uyandım tam uyanmadan önce ise öldüğümü sanmıştım sorguya çekiliyorum gibi geldi uyandığımda ise elim ayağım titriyordu aynı ortamda rüya gördüğüm için 10dk hıc birşey yapamadım sonrasında tuvalet eğittim ve o sırada salonun yanından geçerken pencere de acıktı tıpkı rüyada düşündüğüm gibiydi

Uzaylılar tarafından kovalanıyordum, tepemde gri yassı bir UFO, bende de nasıl bir hız varsa saatte 200 KM ile topukluyordum. Ama korkunç tarafı bu kadar hızlı kaçmama rağmen UFO tepemden hiç ayrılmadı. Sonra bir depo gibi bir yere kaçtım. 8x8 metrelik bir alan. Kapıyı kilitledim, saklanmaya çalıştım. Sonra camdan dışarı baktım UFO hala duruyor. Kapı kilidi açıldı, sis duman falan girdi içeriye. Tam o sırada uyanmışım. The X Files bölümünü izledikten sonra gördüm bu rüyayı, bu kadar korktuğum çok nadirdir. Tabi yaşım da 12 falandı.

Karabasan görmüştüm bir keresinde şu şekilde :
Odamdaydım yanında da ablam vardı ama nedersem diyim beni görmüyordu sanki yokmuşum gibi sonrasında biyanda salonun kapısıyla ışıklar açılıp kapandı başta cam açıktır die düşünmüştüm sonrasında kapı açılıp kapandı açıldığında siyah bir varlık geldi hızlıca ve üstüme çıktı o sırada ablama ve annem ile babama seslenmistim duymadılar sonrasında bana birşey dedi o varlık ( yada sordu ) o sırada uyandım tam uyanmadan önce ise öldüğümü sanmıştım sorguya çekiliyorum gibi geldi uyandığımda ise elim ayağım titriyordu aynı ortamda rüya gördüğüm için 10dk hıc birşey yapamadım sonrasında tuvalet eğittim ve o sırada salonun yanından geçerken pencere de acıktı tıpkı rüyada düşündüğüm gibiydi
Uyku felci.

Ben size rüyamı değilde başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Yaz aylarıydı her zamanki gibi uyku tutmadı balkona sigara içmeye çıktım. Bir yandan müzik dinliyorum bir yandan düşünüyorum her gece sabaha kadar böyle olur. Her neyse kulaklığı çıkardım kapının hemen kenarında sebilimiz var eğildim su dolduruyorum. Annemde salonda uyuyor bağırdı Murat Murat gittiğimde başında seslendim bir süre sonra uyanınca rüyasında birisi ( kötü bir varlık) çekyatı üzerine bastırıyormuş gerçekten hissetmiş ondan sonra dedim neden murat diye seslendin yanına geldiğimde rüya görüyordun. Anlatmaya başladı; Sen balkondan içeri giriyordun sebilin orda eğilmiştin o varlık gidip arkanda bekledi sana zarar vericek diye seslendim o an var ya ben iptal anlattığı herşey doğruydu eğilip sebilden su doldurmam annemin bana seslenmesi şöyle bir durumda var annemin uykusu çok ağırdır ben balkona çıkarken çoktan uyumuştu.

Sizi çok korkutan ve tedirgin eden rüyalar nelerdi? Hatırladıklarınızı anlatırsanız sevinirim. Çok değil bu sabah gördüğüm bir rüyayı anlatayım. Rüyamda odamda abimle otururken birden bizimkiler geliyor ve abimi alıp gidiyorlar apar topar. Ben de onların ardından gitmeye çalıştım fakat yer neredeyse bir 45 derece döndü diyebilirim ve yere düştüm. Sonra bir türlü hemen kalktım ve oturma odasına gittim. Televizyonda NASA bir füzyon roketiydi sanırım füzyonla ilgili bir aracı samanyolunun merkezindeki o ışıyan yani büyük kara deliğin bulunduğu yere yolluyordu ve ondan sonra galaksimizdeki her şey patlıyordu. Yani televizyonda uzayda bir patlama olduğu gözüküyordu. Sonra ailem yine apar topar gidiyorlardı. Sanki ben aslında orada yokmuş gibiydim. Çok garipti. Beni asıl geren ise ilk kez kıyamet gibi bir rüya görmüş olmamdı galiba.
Yakın zamanda rüyamda uyurken karanlık birşey tarafından boğuluyordum,bağırmaya çalışıyordum ama sesim yoktu,sonra bi kuvvet kendimi yataktan attım kalktım yatağa baktım ki yatakta uyuyordum sonra o korkuyla gerçekten uyanmıştım.Yani rüya içi rüya nerdeyse üç katmanlıydı inception filmi gibi rüyaydı ya :)

Geri
Yukarı