Görev Yöneticisinde CPU kullanımı %100

AlPeReNkra

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarıma format attırdım ve Windows 10 yüklendi. Eve getirip PC'yi açtım donma, kasma gibi sorunlar olmamasına rağmen görev yöneticisinde CPU kullanımı sürekli %100 gözüküyor. Formattan önce oyun oynarken bile bu kadar göstermiyordu hiçbir zaman. Ki bildiğim o kadar kullansa zaten sıkıntı çıkarır ancak gayet hızlı PC. Format atan bilgisayarcıya yazdım sadece format attım benimle alakası yok dedi falan. Nedeni ne olabilir nasıl çözülür bilen varsa yardımcı olsun. Ayrıca termal macunu falan yeni sürüldü bakımı yapıldı tahminim yazılımsal bir şey.

Dosya Ekleri

• cpu.PNG
    cpu.PNG
    217,9 KB · Görüntüleme: 48
  • görev.PNG
    görev.PNG
    89,2 KB · Görüntüleme: 43
Hocam tamamen tüm işlemleri atar mısınız?

Umarım tamirci soğutucuyu işlemciye oturtmuştur. Ondan da olabilir CPU %100 Ama bana virüs var gibi geliyor bakacağız.
böyle

Umarım tamirci soğutucuyu işlemciye oturtmuştur. Ondan da olabilir CPU %100 Ama bana virüs var gibi geliyor bakacağız.
Bugün arabayla giderken kasa arka koltuktan ters düşmüştü acaba bir şeyler oynamış mıdır diyeceğim de soğutucuyla işlemcinin hepsini kullanılması alakalı mı ki işlemci fanı da çalışıyor ve yerinde görünüyor.

Hocam sonunda bitti tarama hiçbir şey bulamadı.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    85,7 KB · Görüntüleme: 6
  • 2.PNG
    2.PNG
    78 KB · Görüntüleme: 4
  • 3.PNG
    3.PNG
    76,1 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Böyle.

Bugün arabayla giderken kasa arka koltuktan ters düşmüştü acaba bir şeyler oynamış mıdır diyeceğim de soğutucuyla işlemcinin hepsini kullanılması alakalı mı ki işlemci fanı da çalışıyor ve yerinde görünüyor.

Hocam sonunda bitti tarama hiçbir şey bulamadı.

Mecbur format.

Anlamadım acaba korsan değil mi sadece bi bug falan mı çünkü pc de bir yavaşlık da yok çok ilginç anlamadım gitti.

Hocam son olarak şunu sorayım tam olarak olayı anlamak için ben bu bilgisayarı böylece 3 ay kullansam bir program vs yüklemeden herhangi bir sorun çıkar mı? Yani korsan işletim sistemi birisi ben hiçbir şekilde virüs indirmesem de şu an bilgilerimi çalabilir mi demek?

Anlamadım acaba korsan değil mi sadece bi bug falan mı çünkü pc de bir yavaşlık da yok çok ilginç anlamadım gitti.

Hocam son olarak şunu sorayım tam olarak olayı anlamak için ben bu bilgisayarı böylece 3 ay kullansam bir program vs yüklemeden herhangi bir sorun çıkar mı? Yani korsan işletim sistemi birisi ben hiçbir şekilde virüs indirmesem de şu an bilgilerimi çalabilir mi demek?
Bir de işlemcim cidden %100 de mi çalışıyor anlamak için kullanabileceğim bi program yok mu görev yöneticisi dışında

Son düzenleme:
Anlamadım acaba korsan değil mi sadece bir bug falan mı çünkü PC de bir yavaşlık da yok çok ilginç anlamadım gitti.

Garanti veremem bekli mining yapıyordu bekli zararsızdır kimse bilemez.

Geri
Yukarı