Çözüldü Görev yöneticisindeki "a" adlı program var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kel584

Hectopat
Yer
Arafta
İyi forumlar herkese. Başlangıçta açılan programlara bakmak için görev yöneticisini açtım ve 3 tane"A" adlı program vardı onların yanındada 3 tane daha "program" adında bir program vardı. Program adlı dosyanın dosya konumuna gidemiyorum fakat a adlı dosyanınkine gidebiliyorum. C diskindeki users kısmında. Dosya büyüklüğü 0 KB. Şu an Malwarebytes ile scan yapıyorum ve belki işe yaramaz diye de konu açmak istedim.
Screenshot_342.png

Çözüm
@kel584, Autoruns kullanarak belirttiğin başlangıç girdilerini temizleyebilirsin. Büyük ihtimalle son zamanlarda kaldırmış olduğun bir yazılımın, sistem içerisinde bırakmış olduğu kalıntıları olabilirler. Aşağıdaki rehberden yararlanarak hangi adımları uygulaman gerektiğini de öğrenebilirsin.
@kel584, Autoruns kullanarak belirttiğin başlangıç girdilerini temizleyebilirsin. Büyük ihtimalle son zamanlarda kaldırmış olduğun bir yazılımın, sistem içerisinde bırakmış olduğu kalıntıları olabilirler. Aşağıdaki rehberden yararlanarak hangi adımları uygulaman gerektiğini de öğrenebilirsin.

Çözüm
@kel584, Autoruns kullanarak belirttiğin başlangıç girdilerini temizleyebilirsin. Büyük ihtimalle son zamanlarda kaldırmış olduğun bir yazılımın, sisyem içerisinde bırakmış olduğu kalıntıları olabilirler. Aşağıdaki rehberden yararlanarak hangi adımları uygulaman gerektiğini de öğrenebilirsin.
Teşekkürler. Çözüm budur konu kapatılabilir.

Geri
Yukarı