Görev Yöneticisindeki ''Program'' nedir?

Bunu başlangıç listesinden kaldırmak için Ccleaner tarzı programlar iş görür. Dilerseniz bir deneyin.

Bilgisayarınıza muhtemelen herhangi bir zararı yoktur. Endişe etmeyin. Dediğim gibi muhtemelen daha önceden sisteminizde olup da kaldırılmış veya silinmiş bir yazılımın kalıntısıdır.

2 sayfa mesaj...
Sildiğiniz/kaldırdığınız bir programın kalıntısı.

2 sayfa mesaj...
Sildiğiniz/kaldırdığınız bir programın kalıntısı.

Bahsettiğiniz bilgiyi henüz 4. mesajda vermişim. Aynı yorumu tekrar yapmak yerine forum kurallarında belirtildiği üzere sadece beğen butonuna basmanız yeterliydi.

Bahsettiğiniz bilgiyi henüz 4. mesajda vermişim. Aynı yorumu tekrar yapmak yerine forum kurallarında belirtildiği üzere sadece beğen butonuna basmanız yeterliydi.
Konu sahibi silmek istiyor, öyle bir bilgi verdiğinizi göremedim. Ben ihtimallerle konuşmuyorum. Göz ardı ettiğim kişilerin mesajlarını da doğal olarak okumuyorum.

Konu sahibi "nedir?" diye sormuş. Ben de ne olabileceği yönünde kendisine bilgi vermeye çalıştım. Benim size ne gibi bir hatam oldu ki göz ardı edilen kişi oluyorum?

Ayrıca konu içerisinde #11 mesaja bakarsanız eğer, kendisine nasıl silebileceği hususunda da yardımcı olmaya çalıştım.

Aynı sorun bana da oldu hatta konu açmıştım bununla alakalı.

CCleaner indirip kaldırmıştım başlangıçtan düzelmişti.

Bitdefender indirip sildiyseniz Program yüksek ihtimalle Bitdefender kaldırma işlemdinden kalan bir dosyadır. Aynısını yaşamıştım. Eğer görev yöneticisinden dosya konumunu açarsanız hangi uygulamadan kaldığını bulabilirsiniz.

Bir kalıntı olmadığı için olmaz diye düşünüyorum tabii arada sırada Çince sesler gelip bilgisayardan yanık kokusu gelmiyorsa zararı yok
Nerden buldun konuyu be? Helal olsun valla.

Geri
Yukarı