Görseldeki full body idmanı uygun mu?

EgeEfendi

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1.30 saat süren bir idman hazırladım bir yorumlarsanız bilen eden ne bileyim şunu çıkarsan daha iyi bunun yerine bu olabilir şeklinde. Şimdiden teşekkürler. :)

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-15_004655733.png
    resim_2024-02-15_004655733.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 37
Geçişler epey saçma olmuş.
Doğru. Önce compound yani bileşik egzersizlerden başlamalısın. Bench press gibi. Çünkü bileşik egzersizlerde küçük kas grupları da çalışıyor. Sen önce izole egzersizlerle başlarsan ilk küçük kas gruplarını çalıştırmış olursun ve buda asıl onemli olan egzersizlerde yani bileşiklerde verimini azaltır.

Random bi program hiç bir şekilde verim alınamaz, bench press ve squat gibi hareketleri sona atmak yanlıştır. Benim önerim böyle programlar yerine AĞIRSAĞLAM full body programlarına bakmandır.

Random bi program hiç bir şekilde verim alınamaz, bench press ve squat gibi hareketleri sona atmak yanlıştır. Benim önerim böyle programlar yerine AĞIRSAĞLAM full body programlarına bakmandır.
Random değil önceden 2 ay gittiğim sürede verim aldığım bi programdı halada verim alıyorum

Doğru. Önce compound yani bileşik egzersizlerden başlamalısın. Bench press gibi. Çünkü bileşik egzersizlerde küçük kas grupları da çalışıyor. Sen önce izole egzersizlerle başlarsan ilk küçük kas gruplarını çalıştırmış olursun ve buda asıl onemli olan egzersizlerde yani bileşiklerde verimini azaltır.
Sıralamayı hallettim spor salonunda bi hocaya danıştım sıralamyı o hazırladı numaralar ona göre

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-15_222634480.png
    resim_2024-02-15_222634480.png
    52,9 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı