Görseldeki siyah kutu TurkNet fiber kutusu mudur?

vidar.ae

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB GDDR6 128 Bit
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 4.4GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm
Ram: Kingston FURY Beast DIMM 2X16GB DDR4 3600MHz CL18
Depolama: ADATA Legend 750 500GB PCIe NVMe Okuma 3500MB – Yazma 3000MB M.2 SSD
Kioxia Exceria 480GB 555MB-540MB/s Sata3 2.5" 3D NAND SSD
Hi-Level Ultra HLV-SSD30ULT/120G SATA 3.0 2.5" 120 GB SSD
Monitör: GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC)
Merhaba, binamıza birkaç ay önce Kablonet 1000MBPS altyapı bağlandı. Aylık ücreti yaklaşık 800 lira olduğu için onu kullanamıyorum. Aktif olarak TurkNet abonesiyim, binanın dışına fotoğraftaki siyah kutu da bağlandı yakın zamanlarda, acaba o ne kutusu? TurkNet veya Türk Telekom'a aitse aktifleştirilmesi için genel merkezlerine dilekçe yollayacağım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum, teşekkürler. Adres: İstanbul/Fatih

Dosya Ekleri

• IMG_20240328_143635.jpg
    IMG_20240328_143635.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20240328_141953.jpg
    IMG_20240328_141953.jpg
    177,1 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba, binamıza birkaç ay önce Kablonet 1000MBPS altyapı bağlandı. Aylık ücreti yaklaşık 800 lira olduğu için onu kullanamıyorum. Aktif olarak TurkNet abonesiyim, binanın dışına fotoğraftaki siyah kutu da bağlandı yakın zamanlarda, acaba o ne kutusu? TurkNet veya Türk Telekom'a aitse aktifleştirilmesi için genel merkezlerine dilekçe yollayacağım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum, teşekkürler. Adres: İstanbul/Fatih

Altyapıyı binalara dağıtan kutu bu kanka galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapıyı binalara dağıtan kutu bu kanka galiba.
Galiba dediğin gibi, mahalledeki bütün binalarda var çünkü. Neyse ben yine de gigafiber için başvuru yaptım TurkNet'e. Umarım en yakın zamanda çalışmalar başlar.

TurkNet GigaFiber olsa üstünde bu binada 1000 Mbps hızında internet var yazması lazım diye biliyorum.

Aslında TurkNet GigaFiber'de olabilir ama ben TurkNet'in fiber kablosu siyah diye biliyorum belki turuncu kabloda çekiyorlar olabilirler TurkNet GigaFiber geldiyse şanslısın kutunun içi açılıyorsa kutunun içini çeker misin?

Son düzenleme:
TurkNet GigaFiber olsa üstünde bu binada 1000 Mbps hızında internet var yazması lazım diye biliyorum.

Aslında TurkNet GigaFiber'de olabilir ama ben TurkNet'in fiber kablosu siyah diye biliyorum belki turuncu kabloda çekiyorlar olabilirler TurkNet GigaFiber geldiyse şanslısın kutunun içi açılıyorsa kutunun içini çeker misin?
Kutu çok yüksekte ama deneyeceğim, açabilirsem buraya atacağım akşama doğru.

Tamamdır ama ben TurkNet GigaFiber olduğunu düşünüyorum büyük ihtimallede öyle TurkNet GigaFiber ise çok şanslısın.

Tamamdır ama ben TurkNet GigaFiber olduğunu düşünüyorum büyük ihtimallede öyle TurkNet GigaFiber ise çok şanslısın.
TurkNet'e ulaştım, TurkNet değil dediler. Keşke onlara ait olsaydı ama maalesef değilmiş. GigaFiber altyapısı için başvuru yaptım, mahalledeki insanlara da söyleyeceğim. İnşallah en yakın zamanda gelir.

Geri
Yukarı